" Strautmann Giga Vitesse II DO Duo Plus
Home>Použité stroje  >Sklizeň píce>Strautmann Giga Vitesse II DO Duo Plus

Strautmann Giga Vitesse II DO Duo Plus

Cena: 32 500 Eur / 832 000 Kč bez DPH

Rok výroby 2009
Specifikace po rozkliknutí.

Strautmann Giga Vitesse II DO Duo Plus

Technické parametry: Délka 9.53m, šířka 2.55m, výška 4.0m, pohotovostní hmotnost ? kg, celková hmotnost 20.000kg, příkon 110k, ložný objem při středním stlačení 59.8m3, objem vozu dle DIN 31.5m3, vkládání – rotor, šířka sběrače 1.9m, počet nožů 45.
Výbava: 2 nápravy, 40km/h, vzduchové brzdy, 3 dávkovací válce, 2 sady nožů, osvětlení pracovního prostoru, ovládání přes ISO Bus Field Operator 120, pneu 750/45 R 22,5 FLOTAT, stav 20%. Tyto stroje by měly mít následující základní výbavu: Neřízený sběrač šestiřadý 190 cm široký, sběrač poháněn převodovkou, extrémně robustní vkládací rotor osmiřadý formovaný do spirály, vysoká slisovanost bez špičkových sil, bezúdržbové uložení rotoru, 45 nožů v řadě s 35 mm délky řezanky, oboustranné nože jednotlivě jištěné, hydraulicky vyklápěné řezání, podvozek na 26" kola, nakládací automatika, hydraulicky poháněný podlahový dopravník čtyřřetězový, mezní zatížení řetězu 15 t, automatika napínání podlahového dopravníku, hydraulicky stavitelná oj, ISO-Bus ovládání, celoocelová robustní nástavba, spodní zavěšení oje K80, kardan Walterscheid s interalem 40 hod, vzduchové brzdy s ALB, horní krytí nástavby lany, LS snímání, tandemová náprava - zadní náběhově řiditelná, horní část přední stěny hydraulicky sklopná.

Stroj skladem v zahraničí. Zajistíme dovoz, přihlášení, přípravu stroje, zprovoznění a zaškolení obsluhy

Charakteristické rysy vozů Strautmann:
1. S vozy Strautmann jezdí v Německu službaři a velcí zákazníci, kteří mají vysoké požadavky na životnost a spolehlivost strojů. Jedná se o to nejlepší co si dnes na trhu můžete koupit. Již desítky let.
2. Strautmann používá neřízený sběrač se všemi výhodami z toho plynoucími, tedy jednodušíí konstrukcí a údržbou, menším rizikem poruchy a menšími náklady na opravy.
3. Strautmann má menší potřebu příkonu než jeho hlavní konkurent na trhu a tedy i nižší spotřebu paliva na tunu pořezaného materiálu.
4. Strautmann má patentované jištění nožů na bázi palcové spojky, kdy je určitá síla nutná pouze k odjištění nože a poté již dojde k bezodporovému vysunutí nože z řezacího ústrojí – zásadně nižší tupení nožů, zásadně nižší poškození a lámání nožů, vysoká životnost ostří, nižší spotřeba
5. Strautmann má oboustranné nože.
6. Strautmann lépe stlačuje, veze výrazně více.
7. Vozy Strautmann je třeba si vyzkoušet. Zařaďte jeden vůz Strautmann do své flotily a porovnejte rozdíly ve svých podmínkách. Budete spokojeni.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat

Centrála: Václav Štursa ml., +420 606 183 360, info@biso.eu

 

DOVOZ A PŘÍPRAVA POUŽITÉHO STROJE

Pokud se nejedná o skladový stroj na našem středisku nebo u našeho zákazníka, nabízíme našim zákazníkům vykomunikování, kontrolu, prohlídku a dovoz stroje.

PROČ ŘEŠIT KOUPI PŘES BISO?

 • Dlouholeté zkušenosti s dovozem strojů
 • Stabilní síť důvěryhodných partnerů v zahraničí
 • Zajímavé cenové nabídky
 • Velké skladové zásoby z trhů jako Německo a Rakousko
 • Zajistíme jak prohlídku stroje, tak prověření jeho historie a kontrolu dokladů
 • Nabídka možností dopravy včetně nadměrných nákladů
 • Pomoc s financováním a proplacením stroje
 • Poradenství při přihlášení stroje
 • Servis, dodávka a náhradní díly pro provoz
 • Zaškolení posádky, zajištění katalogů ND, manuálů
 • Pomoc s prodejem Vašeho starého stroje


<< späť

4.3.2019
Václav Štursa ml.