" Závěsná technika pod křídly New Holland
Home>Časopis  >Aktuálně>Závěsná technika pod křídly New Holland

Závěsná technika pod křídly New Holland

Spolupráce New Holland a Kongskilde

New Holland Agriculture bude výrazně rozšiřovat svou širokou nabídku produktů v důsledku dohody CNH Industrial a Kongskilde Industries, která je součástí dánské skupiny Dansk Landbrugs Grovvareselskab. Tato firma vyvíjí, vyrábí a prodává stroje pro zemědělství. K dispozici má stroje pro obdělávání půdy, setí, sklizeň a také krmné vozy. Stroje dodává na trh pod různými značkami, jako je Kongskilde, Överum a JF. Kongskilde bude nadále působit prostřednictvím své aktuální prodejní sítě.

Závěsná technika pod křídly New Holland

Rozšíření produktové nabídky New Holland

Tato akvizice tvoří významné rozšíření a posílení nabídky společnosti New Holland. New Holland má dlouholetou praxi v pícninářské technice, která se datuje do roku 1940. Po léta již v severní Americe nabízí kompletní sortiment strojů pro sklizeň píce.

Dohoda je důležitým prvkem strategie New Holland poskytovat zákazníkům po celém světě inovativní a kompletní řešení potřeb zákazníků. Přidáním techniky na zpracování půdy vhodně rozšiřuje svou nabídku strojů pro sklizeň pícnin.

"Jsme hrdí na to, přivítat dobře zavedené produkty a značky Kongskilde, Överum a JF do CNH Industrial Group. Naším záměrem je stavět na těchto hrdých dědictví a výrazně zvýšit jejich přístup na trh jako součást naší celosvětové distribuční sítě." poznamenal Richard Tobin, generální ředitel společnosti CNH Industrial.


<< späť

30.11.2016
Václav Štursa ml.