" T8. 435 GENESIS
Home>Časopis  >Aktuálně>Nejsilnější T8. 435 GENESIS

Nejsilnější T8. 435 GENESIS

Americká vlajková loď

Společnost New Holland je v USA připravena s novým modelem traktoru -  Genesis T8  s výkonnějším motorem, než měl původní top model T8.420.

Nejsilnější T8. 435 GENESIS

Jedná se o nový traktor, konkrétně o model T8. 435 GENESIS ® T8. Nový model disponuje výkonem 435 hp. Při výběru traktoru si můžete vybrat mezi přenosem ULTRA COMMAND nebo AUTO COMMAND™ s plynule měnitelným převodem CVT.

Firma New Holland je známa tím, že se intenzivně zajímá o životní prostředí a celkovou budoucnost zemědělství. Proto při vývoji traktorů a motorů je v první řadě zájem o to, aby vozidlo co nejméně znečišťovalo životní prostředí. Proto jsou traktory New Holland vybaveny „eco“ systémy počínaje od kapaliny AdBlue po systém ECOBLUE™ a je toho u New Hollandu více jak upravit traktor tak, aby splňoval nejpřísnější emisní normy. A v tom je New Holland bezesporu jednička na trhu.

Traktory GENESIS® T8 jsou nejlepší volbou pro náročné zemědělce hospodařící v těch nejnáročnějších podmínkách. Traktory řady GENESIS® T8 mají impozantní úhel natočení kol a to až 55° a disponují největším rozvorem kol ve své třídě.

GENESIS ® T8 traktory jsou poháněny motorem ECOBLUE™ - HI-ESCR (High-Efficiency Selective Catalytic Reduction) - Cursor 9, vyvinutým společností New Holland a sesterskou společností FPT Industrial .

Traktory řady GENESIS ® T8 disponují prostornou kabinou a výborným výhledem, díky velké prosklené ploše a štíhlé kapoty. Nechybí vyhřívaná zrcátka.

Co se ovládání týká, traktor je vybaven patentovanou loketní opěrkou SIDEWINDER ™ II s ergonomicky umístěnými prvky. K loketní opěrce nechybí dotykový monitor INTELLIVIEW IV (10,4 palcový). V poslední řadě nechybí odpružení kabiny COMFORT RIDE ™, snižující rázy až o 25%. Obsluhy strojů bude jistě zajímat i sedadla. V kabině je umístěno vzduchově odpružené sedadlo AUTO COMFORT ™, vybaveno kalibrací, ventilačními technologiemi atd. Pro ještě lepší luxus může být sedadlo potaženo kůží.

New Holland T8 byl na nedávné Agritechnice vyhlášen v kategorii velkých traktorů jako stroj roku ale je nejisté, kdy se model T8. 435 GENESIS ® dostane na evropský trh.

 

Text – Milan Jedlička


<< späť

2.5.2014
Václav Štursa