" T7 - Komfort řízení v nové dimenzi
Home>Časopis  >Aktuálně>T7 - Komfort řízení v nové dimenzi

T7 - Komfort řízení v nové dimenzi

Novinky pro modelový rok 2018

New Holland představuje důležitou inovaci pro modelovou řadu New Holland T7 LWB (dlouhý rozvoz kol) v podobě nové odpružené přední nápravy a dalších menších změn pro rok 2018.

T7 - Komfort řízení v nové dimenzi

Nová přední náprava a řízení - maximální přesnost při vysokých rychlostech
Nová přední náprava cílí na maximální pohodlí řidiče při jízdě vysokou rychlostí. Kombinace nové geometrie nápravy, ložisek s nižším třením a nového hydraulického řízení přináší špičkovou odezvu a přesnost řízení. Samo-vystřeďovací design snižuje nutnost zásahu řidiče na minimum a zajišťuje maximální pohodlí zejména při vysokých rychlostech.

Upravené odpružení přední nápravy Skyhook přináší maximální stabilitu a vyšší komfort
Samotné odpružení přední nápravy prošlo také významnými vylepšeními. Pro zlepšení výkonu při různém zatížení přední nápravy, byla přidána ovládací pumpa s dvojitým akumulátorem. Celkově úpravy by měly přinést zlepšení vibrací při vyšším naložení až o 11%.
Dle potřeby lze odpružení Skyhook nastavit do jemného, normálního nebo tvrdého modu.

Nové řízení CustomSteer - manévrování bez námahy
Pro rok 2018 přichází novinka CustomSteer. Jedná se o jedinečný koncept pro řadu T7, který umožní různé nastavení poloměru otáčení volantu. Jedná se o 3 varianty nastavení – 1:1, 2:1, 1:3. U traktorů s monitorem IntelliView IV si obsluha může zvolit různé poměry pro couvání a jízdu vpřed.
Využití je při velké škále prací. Od úkonů s nakladačem po couvání s návěsem. Nastavení lze také implementovat do souvraťového managementu HTS II.
Pro maximální bezpečnost se daný poměr se zvyšující rychlostí automaticky upravuje.

Úpravy pro maximální přehlednost
Novinkou je také nové bíle podsvícení přístrojové desky s modrými prvky, které přispějí k maximální přehlednosti. Nově lze také namontovat až 3 kamery na traktor a zobrazit si je přímo v monitoru IntelliView IV.

Model T7 LWB

Max. EPM k

Jmenovitý výkon k

T7.230

225

180

T7.245

245

200

T7.260

260

220

T7.270

270

240


<< späť

27.9.2017
Václav Štursa ml.