" Speciální edice traktorů Blue Power
Home>Časopis  >Aktuálně>Speciální edice traktorů Blue Power

Speciální edice traktorů Blue Power

Objevte přednosti modré

Vítejte ve světe luxusního zemědělství. V místě, kde je výkon a komfort nejvyšší hodnotou. Přidejte k těmto vlastnostem i exklusivní styl a objevíte vyjímečné traktory New Holland Blue Power. Užijte si spojení praktičnosti a naprostéhu luxusu v podání traktorů New Holland.

Speciální edice traktorů Blue Power

Premiový komfort
Připravte se na zcela nový stupeň pohodlí v zemědělství. Představte si nejtišší a nejluxusnější kancelář, která Vás napadne. Přesně to, co Vás napadlo, můžete očekávat od kabiny traktoru v provedení Blue Power. Počítejte s nejnižší úrovni hluku a s odpruženou a odvětrávanou sedačkou. Vstupte na kožený koberec, usaďte se na pohodlnou koženou sedačku, chyťte do ruk kožený volant, nastavte klimatizaci, případně vyhřívání skel a můžete vyjet vstříc výzvám v naprostém klidu.

Technologie šampionů
Jste unaveni každodenní prací? New Holland Vám pomůže. Ovládání je opravdu snadné a to především díky plynulé převodoce Auto CommandTM, která zajistí maximální produktivitu a umožní nekonečné variace rychlostí. Nastavte si rychlost, pohodlně se usaďte a můžete relaxovat. O Vaši úspornou jízdu se postará Váš modrý „parťák“. Všechny důležité ovládací prvky na dosah? To je samozřejmostí díky multifunkčnímu joysticku CommandGripTM v prosnulé boční konzoli SideWinderTM. Máte rádi přesnou prácí? Tak i v tomto vám edice Blue Power dokáže vyhovět. K dispozici je plně integrované automatické navádění IntelliSteerTM.

Pravá modrá díky tradicím
V New Hollandu máme celosvětově proslulé úspěchy s vývojem naší techniky, která splňuje všechny světové standarty a nároky našich zákazníků. Jen New Holland si dělá většinu komponentů sám. Všechny motory, nápravy a převodovky jsou námi navržené a také vyrobené. Jsme si jistí, že i když jste zvyklí na vysoké standarty techniky New Holland, edice Blue Power vás i tak překvapí.


<< späť

22.7.2015
Václav Štursa ml.