" Polní den Očová 2016
Home>Časopis  >Aktuálně>Úspěšně proběhlý polní den Očová 2016

Úspěšně proběhlý polní den Očová 2016

26.5. se uskutečnil polní den Očová 2016

BISO Schrattenecker jako se stalo již tradicí, vystoupilo na Dni Poľa v Očové. Hlavní náplní akce, je zaměření na zpracování a sklizeň píce. V tu chvíli jsme nemohli chybět s technikou KRONE, kterou pro vás dodáváme.

Úspěšně proběhlý polní den Očová 2016

Hlavní částí celého dne, bylo aktivní předvedení techniky, které bylo doprovázeno komentářem k jednotlivým strojům, který zajišťovalo sdružení dovozců techniky AGRION. My jsme si dovolili představit kompletní zpracování píce od kosy, přes obraceč a shrnovač až po lis na hranaté balíky.

K jednotlivým modelům

EC R320
Zadně nesená kosa se záběrem 3165mm byla agregována v traktoru Case s výkonem 95k. Samotná kosa se chová velice klidně, nehlučně a předvedla perfektní práci. Kosy EC jsou vybaveny systémem SafeCut .Kolize s překážkou muže způsobit poškození a s tím související náklady na opravu. SafeCut nabízí maximální bezpečnost. Pojistka žacích disku proti nárazu na cizí těleso je jedinečná co do bezpečnosti i komfortu. Při nárazu střižný kolík praskne, žací disk se vytočí nahoru asi o 15 mm díky stoupavému závitu na hřídeli hnacího modulu. Tam není dále poháněn a možnost kolize se sousedními disky je tím vyloučena. SafeCut patří ke standardní výbavě všech diskových žacích strojů KRONE konstrukční rady ActiveMow a EasyCut

KW 6.72
Rotační obraceče KRONE přesvědčují svým stabilním rámem, bezúdržbovými pohony a kvalitními rotory nejenom při práci v seně, ale také při rozhozu těžké píce. Prokázaly své nejvyšší kvality i při nasazení v přípravě senáže. Robustním rámové jednotky spojené klouby umožnují mnohostranné nastavení. Obraceče KRONE pracují proto cistě a garantují kvalitní krmení i v nejnáročnějších sklizňových podmínkách. Silné rotační obraceče pro kvalitní krmivo

Hlavní výhody obracečů Krone:
• Kompletní výrobní program: nesené i tažené
• Bezúdržbové pohony s robustní 8 prstovou spojkou OctoLink
• Bezúdržbové rotory plněné polotekutým mazivem
• Super-C-prsty s prodlouženou životností
• Centrální mechanismus hraničního obracení
• Vyšší komfort obsluhy

Robustní rámové sekce z čtyřhranného profilu

Swadro TS620
Aktivně předvedeným shrnovačem byl model Swadro TS620. jedná se o dvourotorový stranový shrnovač z který zvládl ukázat výbornou práci v různých podmínkách. Shrnovač píce: KRONE nabízí vhodný stroj pro jakékoli použití. KRONE-Jet-Efekt zamezuje znečištění píce a chrání před poškozením strniště. Název Swadro je zárukou vzorně urovnaných řádků a kvalitní píce. Shrnovače Krone, jsou snadné na servis a údržbu, výkonné a při tom šetrné k píci.

Posledním aktivně předvedených strojem byl lis na hranaté balíky BigPack 1270XC Multibale. Systém MultiBale využívá technologie dvojitého vázání a je řízen palubní elektronikou Komfort. Se zařízením MultiBale je sklizeň z pole rychlá a zákazníkovi můžete přitom dodat malé balíky svázané do velkého. Systém MultiBale se prosadil na trhu během velice krátké doby, neboť s malými balíky lze v omezených prostorách mnohem lépe zacházet a manipulovat.

Chceme tímto poděkovat našim klientům, kteří nám ochotně stroje zapůjčili a dali o nich zasvěcené praktické informace dalším zájemcům.

Celým dnem nás provázelo krásné počasí, které celý společně strávený čas příjemně podtrhlo. Děkujeme všem klientům za návštěvu a těšíme se na další ročník.

Marek Valentíny


<< späť

23.6.2016
Václav Štursa ml.