Home>Časopis  >Aktuálně>Opět dokonalejší precizní zemědělství

Opět dokonalejší precizní zemědělství

Ulehčí vám i vaší peněžence

New Holland rozšiřuje produktovou řadu o nové precizní systémy PLM™ (Precision Land Management technologies) o PLM Drone Data Management, IntelliTurn a přijímač Cygnus. Tyto nejnovější systémy, tak jako zbytek rodiny PLM™, jsou navrženy tak, aby pomohly snížit náklady, zvýšit produktivitu a zlepšit efektivitu.

Opět dokonalejší precizní zemědělství

Systém vše vyhodnotí za vás
Ve spolupráci s lídrem DroneDeploy, New Holland nabízí farmářům nový balíček PLM™ Drone Data Management pro správu dat, a tedy pomoc farmářům při shromažďování a vyhodnocování nejrůznějších mapových podkladů a dalších dat z jejich provozu. A jak je z názvu patrné, systém má co dočinění s drony, tedy s bezpilotními letouny. Farmář, který je vybaven dronem a sbírá letecké snímky pro účinné zachycení a odhalení jakýchkoliv dat, jako je míra zhutnění půdy, potřeba více či méně hnojení, za cílem zvýšit výnosy, díky systému PLM Drone Data Management snadno zjistí, co potřebuje. Intuitivní a rychlý software analyzuje snímky z dronu a farmář si může svůj pozemek v nejrůznějších mapových náhledech na svém PC/mobilním telefonu prohlížet. Zároveň se dozví, co a kde je potřeba podniknout ke zvýšení výnosu.

Už žádné manuální otáčení na souvrati
Nový systém IntelliTurn, který využívá technologii NHDrive, inteligentně a automaticky otočí stroj na souvrati, bez nutnosti manuálního řízení. Dokáže to nejen na vedlejší řádek, ale i s vynecháním jízd. Systému ani nevadí členitý pozemek. Pokud farmář ještě využívá souvraťový management, čeká ho pohodové obdělávání půdy. Systém bude pro traktory uvolněn nyní, pro sklízecí mlátičky a postřikovače do konce roku 2017.


<< späť

30.3.2017
Václav Štursa ml.