" Nový vlajkový model New Holland T7.300
Home>Časopis  >Aktuálně>Nový vlajkový model New Holland T7.300

Nový vlajkový model New Holland T7.300

S dlouhým rozvorem poskytuje maximální výkon

Nový New Holland T7.300 s dlouhým rozvorem nabízí vynikající komfort obsluhy a je nejvýkonnější a nejkompaktnější traktor ve své kategorii s výkonem 300 koňských sil. Řada nových funkcí a automatizace traktoru dále zvyšuje produktivitu, efektivitu a provozuschopnost traktoru.

Nový vlajkový model New Holland T7.300

Nový vlajkový model New Holland T7 s dlouhým rozvorem poskytuje maximální výkon

  • Nový NH T7.300 Long Wheelbase se systémem PLM Intelligence je nejvýkonnější a nejkompaktnější traktor ve své výkonové kategorii s výkonem 300 koňských sil.
  • Při zachování rozvoru a rozměrů současné řady T7 a poskytuje maximální výkon.
  • New Holland T7.300 s dlouhým rozvorem a kabinou Horizon Ultra nabízí vynikající komfort.
  • Řada nových funkcí a automatizace traktoru NH T7. 300 dále zvyšuje produktivitu, efektivitu a provozuschopnost traktoru.

New Holland rozšiřuje svou řadu T7 s dlouhým rozvorem o nový vlajkový model, který poskytuje nejlepší poměr výkonu a hmotnosti ve své třídě, při zachování rozměrů a ovladatelnosti ostatních modelů. Tento výkon přichází zárověň s novou kabinou Horizon Ultra a řadou inteligentních inovací, které maximalizují efektivitu, produktivitu a provozuschopnost traktoru. Nový NH T7.300 byl oficiálně představen veřejnosti v listopadu na veletrhu SIMA 2022 v Paříži.

Oscar Baroncelli ze společnosti New Holland, řekl: „Naši zákazníci chtěli traktor s větším výkonem. Přijali jsme jejich výzvu a vyvinuli nový New Holland T7.300 s delším rozvorem, který poskytuje větší výkon, aniž by došlo k nějakému nárůstu celkových rozměru – je to Ultimate Performance Density.“

Větší výkon, větší pneumatiky – stejné rozměry

Nový traktor New Holland T7.300 je vybaven motorem FPT Industrial NEF 6, který byl vylepšen o řadu funkcí. Poskytuje maximální výkon až 300 koní. Nová elektronicky řízená výkonová mapa zajišťuje vysoký točivý moment a úsporu paliva při nízkých otáčkách. Traktor splňuje emisní normy Stage V se systémem následné úpravy pouze High e-SCR, který optimalizuje výkon a spotřebu paliva – o 18 % snížená spotřeba paliva. Traktor minimalizuje své provozní náklady díky servisnímu intervalu, který je o o 50 % delší než u některých konkurentů. Nový model je vybaven vylepšenou verzí oblíbené převodovky Auto Command společnosti New Holland, nejlepší hnací soustava ve své třídě, která dále přispívá k výjimečné efektivitě traktoru.

Společnost New Holland také zvýšila celkovou hmotnost traktoru. Pneumatiky vysoké 2,05 metru zvyšují trakci a zároveň jsou štrné k půdě, a to vše při zachování stejných celkových rozměrů jako u stávajících modelů traktoru NH T7.

Chytrá inovace: lepší konektivita a efektivita

Nový traktor NH T7.300 splňuje požadavky zákazníků na lepší konektivitu a automatizaci. Budou těžit z nejlepších inteligentních zemědělských inovací New Holland: monitor PLM Intelligence a IntelliView 12 zvyšující efektivitu a plně nastavitelná loketní opěrka SideWinder Ultra pro ergonomické intuitivní ovládání.

Nový model New Holland T7.300 také obsahuje oceněné chytré inovace v automatizaci připojeného nářadí – integrované ovládání lisu na velké hranaté balíky, které optimalizuje interakci mezi traktorem a lisem a předpovídá, že konzistentnější otáčky vývodového hřídele sníží spotřebu paliva o 12 %. Unikátní displej CentreView je umístěný přímo před řidičem uprostřed volantu.

Nový vlajkový model New Holland T7 s dlouhým rozvorem poskytuje maximální výkon

Výjimečný komfort a ergonomie v nejtišší kabině na trhu

Nový NH T7.300 nabízí s 66 dBA vynikající komfort nejtišší kabiny Horizon Ultra na trhu. Je také vybaven novým odpružením Comfort Ride – aktivní elektrohydraulický systém „odděluje“ pohyb kabiny od podvozku logikou ovládání „skyhook“ a zajišťuje mimořádně pohodlnou jízdu.

Přizpůsobitelný pokročilý joystick ovládá až 6 ventilů a poskytuje obsluze vynikající ergonomii.

PLM Intelligence s aktivní podporou pro maximální efektivitu

Nový NH T7.300 těží z pokročilých řešení PLM Intelligence společnosti New Holland, která integrují digitální technologie a precizní zemědělství, což zákazníkům umožňuje maximalizovat produktivitu stroje a zároveň optimalizovat výnosy a vstupní náklady.

PLM Intelligence obsahuje všechny polní aplikace, jako je automatické řízení IntelliSteer s přesností 1,5 cm, souvraťový management IntelliTurn a kompatibilitu s ISOBUS. Nový New Hollnad T7 je první řadou v New Holland, která získala ISO certifikaci pro Tractor Implement Management (TIM), nejnovější komunikační protokol ve svém oboru. TIM umožňuje obousměrné komunikační spojení mezi traktorem a nářadím.

Produkty PLM Intelligence jsou také propojeny s farmářem a prodejcem prostřednictvím MYPLM Connect a poskytují informace z pole v reálném čase. Prodejce může poskytovat aktivní podporu se vzdálenou diagnostikou a prohlížet si displej operátora v kabině prostřednictvím sdílení obrazovky přes vzdálený přístup. Nová funkce IntelliField umožňuje až 6 strojům pracujícím na jednom poli sdílet informace v reálném čase, takže každý řidič má přehled o všech probíhajících pracích na poli. Takové výhody přináší nový traktor New Holland T7.300.

 

Použité foto: https://agriculture.newholland.com/eu/en-uk/

Zdroj: https://agriculture.newholland.com/eu/en-uk/

Další zajímavé články:NOVÁ GENERACE SPECIÁLNÍCH TRAKTORŮ NEW HOLLAND
Společnost New Holland uvedla na trh novou generaci speciálních traktorů T4 F/N/V a rozšiřuje řadu T3 o model s nízkým profilem. Nejlepší komfort ve své třídě, větší výkon, produktivita a účinnost..

Pokračování zde.NOVINKA NEW HOLLAND T7 HEAVY DUTY
Nový T7 HD si zachovává vysoký výkon, výjimečnou obratnost a všestrannost, která je charakteristickým znakem tohoto traktoru a poskytuje vynikající pracovní možnosti se zcela novou kabinou Horizon Ultra...

Pokračování zde.


NOVÝ NEW HOLLAND T5 S VYŠŠÍM VÝKONEM
Oblíbené všestranné traktory s výkonem od 80 do 120 koní nyní přinášejí vyšší výkon v kompaktní velikosti s novým čtyřválcovým motorem s větším zdvihovým objemem a splňují emisní normy Stage V...

Pokračování zde.

Video 


 


 


 

 


<< späť

21.11.2022
Editor 2