" Nový traktor New Holland T7 Heavy Duty
Home>Časopis  >Aktuálně>Novinka New Holland T7 Heavy Duty

Novinka New Holland T7 Heavy Duty

Úplne nová kabína a výbava Horizon Ultra

Spoločnosť New Holland Agriculture predstavila v Európe nový traktor T7 Heavy Duty (HD). Pod nadpisom „INTELLIGENT FARMING ALL WAYS“ spoločnosť zdôraznila víziu značky o poľnohospodárstve 4.0 a jej odhodlaniu dosiahnuť výhody inteligentných poľnohospodárskych technológií široko dostupných pre poľnohospodárov.

Novinka New Holland T7 Heavy Duty

Nový T7 HD si zachováva vysoký výkon, výnimočnú obratnosť a všestrannosť, ktorá je charakteristickým znakom tohto traktora a poskytuje vynikajúce pracovné možnosti s úplne novou kabínou Horizon Ultra a funkciou PLM Intelligence novej generácie. Je ideálny pre ľudí, ktorí potrebujú vykonávať viacero úloh v rôznych terénnych a dopravných podmienkach a hľadajú pohodlie, efektivitu a produktivitu.

Úplne nová kabína Horizon Ultra
Kabína Horizon Ultra bola od základov prerobená, aby čo najviac vyhovovala vodičom, ktorí majú vysoké očakávania. Kabína poskytuje ten najlepší pracovný zážitok s veľkým priestorom, komfortom a kvalitou, a zároveň je najtichšou kabínou na trhu. Model T7 HD sa môže zdať zvonku rovnaký, s rovnakým kompaktným a štýlovým vzhľadom, ale vo vnútri je úplne nový. Len 2 % dielov v kabíne sú rovnaké ako pri predchádzajúcich modeloch.

Jedinečná výbava kabíny Horizon Ultra
Model T7 HD zachováva „rodinný štýl“ radu T7 a zároveň ponúka priestranné pracovné prostredie, kde sa vodič cíti oveľa menej uzavretý konštrukciou kabíny. Kabína bola predĺžená a poskytuje ďalší priestor pre cestujúcich a väčšiu podlahovú plochu. K dispozícii je 30-litrový úložný priestor za sedadlom, do ktorého sa pohodlne zmestia príručné predmety vodiča, chladený priestor s objemom 12 litrov, krytý úložný priestor za sedadlom spolujazdca s USB nabíjacím portom a zásuvkou sieťového napätia, otvorené skladovacie priestory na pravej strane kabíny a sieťovaný úložný priestor v ráme strechy. Nový dizajn má zlepšenú viditeľnosť dopredu a dolu k zadnému závesu a náradiu, zatiaľ čo kamery snímajú oblasť okolo traktora. Nový balík pracovných svetiel s 24 LED svetlami zabezpečuje viditeľnosť okolo traktora až do noci.

Priestrannosť, konfigurácia ovládacích prvkov a automatická klimatizácia
Priestranná kabína ďalej poskytuje pohodlné pracovné prostredie a intuitívne ovládanie s ergonomicky umiestnenými ovládacími prvkami na novej lakťovej opierke SideWinder Ultra a užívateľsky prívetivom 12-palcovom displeji IntelliView. Ovládacie prvky je možné nakonfigurovať tak, aby zodpovedali preferenciám vodiča a prispôsobenie je ako aj rozsiahle, tak aj jednoduché. CentreView displej umiestnený v strede volantu – ako prvý v odvetví – poskytuje jasnú líniu pre zrak vodiča. Najlepší automatický systém klimatizácie v svojej triede s výberom zón, ktorý má o 35 % väčšiu kapacitu ako predchádzajúci model, ľahko udržuje príjemnú teplotu vo všetkých ročných obdobiach.

Sedadlo Auto Comfort a konektivita kabíny
Sedadlo Auto Comfort je vybavené nízkofrekvenčným odpružením a vetraním sedačky, ktoré odsáva vlhkosť v horúcich dňoch alebo hreje v chladných ránach. Pokročilá konektivita kabíny Horizon Ultra umožňuje obsluhe traktora preniesť svoj digitálny život bez námahy na palubu. Ich mobilné zariadenie sa automaticky pripojí k obrazovke a dá sa ovládať tlačidlom na operadle.

 

Použité foto: https://agriculture.newholland.com/eu/en-uk/
Zdroj: https://agriculture.newholland.com/eu/en-uk/

 

Ďalšie zaujímavé články:

Nová generace traktorů New Holland řady T8
New Holland uvádí na trh novou generaci svého nejvýkonnějšího traktoru standardní koncepce, známého pod označením T8. Spolu s traktorem také přichází systém...

Pokračování zde.

Vyšší výkon pro New Holland CR Revelation
Řada sklízecích mlátiček New Holland CR Revelation vstupuje do nové sklizňové sezóny s řadou vylepšení v oblasti výkonu motoru a kvality sklizně. Poprvé používá...

Pokračování zde.

New Holland zvyšuje produktivitu sklízecích mlátiček
New Holland nedávno představil modernizace pro sklízecích mlátiček modelové řady CX7 a CX8, které na přání dostanou speciální mláticí buben (zvyšuje výkonnost a snižuje spotřebu paliva)...

Pokračování zde.

Video 


 


 


 

 


<< späť

8.12.2021
vomela