" Nové modely New Holland T7
Home>Časopis  >Aktuálně>Revoluce zvaná New Holland T7

Revoluce zvaná New Holland T7

Dlouho očekávané modely T7 razí do boje v novém!

S radostí vám představujeme novou modelovou řadu New Holland T7 s technologií ecoblue HI-ESCR plnící emisní normu Tier 4B. Řada T7 přináší 8 zcela nových modelů, které jsou v nabídce s dvěma velikostmi rozvoru a s impozantním výkonem až 270 koňských sil. Modely přináší maximální výkon, pohodlí a především produktivitu. Pojďte se s námi na tuto žhavou novinku podívat.

Revoluce zvaná New Holland T7

Nový vzhled - spojení praktičnosti a stylu
Řada T7 byla kompletně přepracována. Výsledkem je spojení elegance, dravého vzhledu a praktičnosti. Pod kapotou motoru se usídlily nové "kočičí" světla, která nyní používají špičkovou technologii LED. Elegantní línie v prodlouženém bočním panelu poskytují lepší ochranu před nečistotami. Při servisních úkonech je přístup k filtrům a chladiči opravdu hračka. LED technologii naleznete také na střeše, kde vám tato světla zajistí perfektní podmínky pro práci v noci. Malé detaily, jako například integrovaná anténa radia, vás přesvědčí o tom, že nová T7 je opravdu skvostná "mašina".

Technologie ecoblue HI-ESCR přináší nové úrovně výkonu
Co se motorů týká, vsadilo se na osvědčené motory FPT Industrial s technologií EcoBlue HI-ESCR, které plní emisní normu Tier4B bez potřeby recirkulace výfukových plynů nebo filtru pevných částic.
Propracovanost systému zajistí, že není třeba kompromisů u výkonu kvůli snížení emisí narozdíl od jiných systémů. To umožnilo vývojářům navýšit výkon u všech modelů T7. Jmenovitý výkon se u modelů s větším rozvorem navýšil o 5% a u modelů se standartním rozvorem až 9%. Přidejte 45 koní díky Power Management a z modelů T7 jsou opravdoví tahouni. Chcete-li maximalizovat potenciál stroje, lze objednat pneumatiky o velikosti až 710 / 70R38 a to se standartním rozvorem kol.
Pro ty, kteří se nesoustředí jen na vysoký výkon, jsou tu i méně výkonné modely T7. Například model T7.125 s ideálním poměrem maximálního výkonu až 175k vůči hmotnosti (6,3-8,2 t).

Novinky zvyšující produktivitu - LED světelná technologie, ISOBUS Class III a další
Nová T7 a její technologie poskytují ideální podmínky pro pohodlnou a efektivní práci. Zcela nově je k dispozici technologie LED osvětlení. Jedná se až o 16 světel, která poskytují 360 stupňů kolem stroje perfektní blízké i daleké nasvícení. Samozřejmostí je vypínání sekcí, aby se například při sypání u sklízecí mlátičky neoslňoval řidič. Tato pokroková světla umožní řidiči práci dlouho po setmění bezpečně, pohodlně a efektivně.

Snadnější a efektivnější ovládání přichází s automatikou. Nová, druhá generace souvraťového systému Headland Turn Sequencer II ovládáná přes standartní dotykový displej IntelliView IV umožňuje snadné a logické nastavení vašeho stroje pro maximální produktivitu. Na tomto stroji lze automatizovat opravdu vše. Co je naprostou novinkou? Jednoznačně ISOBUS Class III, který umožňuje propojení například s nový lisem BigBaler a to s mnoha výhodami.
U dlouhého rozvoru lze získat nová integrovaná přední ramena s vyšší kapacitou PTO, zatímco u standartního rozvoru je pro čelní nakladač k dispozici širší rám nakladače pro lepší stabilitu a lepší výhled.

Pokroková technologie brždění přináší bezpečnost a výkon
Řada T7 přináší do provozu brzdový systém, který naleznete u klasických vozidel. Ovšem u modelů T7.230 a výše je dostupná moderní technologie ABS v rámci výbavy na přání. Tento systém si hlídá brzdy každého kola samostatně, což zvyšuje bezpečnost, trakci a stabilitu při brždění na nepřilnavých plochách. Tento systém je velmi oblíbený těmi, kteří traktory T7 používají pro silniční dopravu. Kromě toho ABS SuperSteer umožňuje traktoru na poli ostré zatáčky s pomocí přibržďování zadního kola. ABS nabízí i možnost napájecí zásuvky a motorové brzdy. Motorová brzda snižuje požadavky na motor při klesání z kopce.
Širší rám umožňuje zvýšit flexibilitu při tahu v zadní části traktoru.

Bezkonkurenční komfort obsluhy a výhled do všech stran vytvoří ideální podmínky pro maximální pohodlí při práci
K perfektnímu výhledu z kabiny New Holland Horizon vám poslouží například přední sklo z jednoho kusu, delší blatníky poskytnou maximální ochranu před blátem, zatímco stěrače s odstřikovačem zajistí, aby bylo vaše sklo vždy jako křišťál. Pro chladnější rána je tu i přední a zadní vyhřívané sklo.
Nová řada T7 nabízí nejlepší výběr ze sedaček na trhu. Máte na výběr ze tří provedení: Comfort, Dynamic Comfort a Auto Comfort. Sedadlo Comfort je základní, ale uživatelsky pohodlné sedadlo. Sedadlo Dynamic Comfort přidá tlumení rázů a malé detaily, které se postarají o vaši klidnou jízdu. Sedadlo Auto Comfort je sedadlo se zabudovanou klimatizací, které snižuje vibrace o 40% a zabrání nepříjemnému pocení. Ventilátory v sedadle zajistí odvádění potu a tepla. Při potažení sedadel máte možnost vybrat si provedení z vysoce kvalitní tkaniny nebo z jemně prošité kůže. Všechna sedadla jsou s novou otočnou opěrkou, která zajistí oporu, ale také možnost vytočit se do boku při couvání. Jediné místo, kde narazíte na více stylu než v nové T7 je ve speciální edici T7 BluePower, která je známá díky nejvyšší výbavě a barevné kombinaci „Maserrati“ modré a stříbrné s mnoha luxusními prvky.

T7 Tier 4B HI-eSCR Range

Model

Rozvor
Standartní náprava
(mm)

Typ převodovky

Jmenovitý výkon
(k)

Maximální výkon
s Power
Management
(k)

T7.175

2734

Range Command, Power Command, Auto Command

140

175

T7.190

2734

Range Command, Power Command, Auto Command

150

190

T7.210

2734

Range Command, Power Command, Auto Command

165

210

T7.225

2734

Auto Command

180

225

T7.230

2884

Power Command,

Auto Command

180

225

T7.245

2884

Power Command,

Auto Command

200

245

T7.260

2884

Power Command,

Auto Command

220

260

T7.270

2884

Auto Command

240

270

Video 

 


<< späť

22.2.2015
Václav Štursa ml.