" Nové modely New Holland T4 PowerStar
Home>Časopis  >Aktuálně>Modernizace řady New Holland T4 PowerStar

Modernizace řady New Holland T4 PowerStar

Modely plnící emisní normu Tier 4B

New Holland nově modernizoval řadu T4 PowerStar. Řada nabízí technologii PM Cat (filtr pevných částic), která pní emisní normu Tier 4B. Motory těží také z technologie Common Rail, která snižuje spotřebu paliva a zlepšuje jízdní efektivitu. Modely T4.55-65-75 PowerStar jsou hitem v živočišné výrobě a drobném zemědělství. Jednoduchost strojů a pohodlí jsou dokonale doplněny úsporou paliva až o 13% a technologií PM Cat, díky které traktory plní normu Tier 4B.

Modernizace řady New Holland T4 PowerStar

Modely T4 PowerStar jsou poháněny motory F5C s objemem 3,4l, se střikováním Common Rail a technologií PM Cat navrženou sesterskou společností FPT Industrial. PM Cat neboli filtr pevných částit se nachází ve výfukovém systému. Když částice obsažené ve výfukových plynech projdou filtrem, zhoří. Filtr se díky vysokému průtoku nikdy nezablokuje, to má za následek že je filtr naprosto bezúdržbový. Jedná se o první naprosto bezúdržbový systém. K dnešnímu dnu vyrobila firma FPT Industrial před 500.000 motorů s PM Cat technologií. Čas technologii prověřil a opravdu se osvědčila.

Díky novým technologie byly servisní intervaly prodlouženy o 20% na 600 hodin, což má za následek zvýšení produktivity a snížení prostojů a provozních nákladů.

Pohodlí je nanejvýš důležité, právě proto vám kabina zajistí pohodlí i na konci dlouhého pracovního dne. Do kabiny byl přidán takzvaný "Baler bar", který je ideální pro montáž monitorů, například pro lisy nebo jiné zařízení. Jeho poloha je na práve straně, díky tomu je v ideálním zorném poli.

 

Model

Maximální výkon
(k)

Maximální točivý      moment
(Nm)

Maximální zvedací kapacita (kg)

T4.55 PowerStar™

58

244

2760

T4.65 PowerStar™

64

275

2760

T4.75 PowerStar™

74

309

2760

Video 

 


<< späť

1.7.2014
Václav Štursa ml.