" Nové manipulátory TH pro rok 2019
Home>Časopis  >Aktuálně>Nové manipulátory TH pro rok 2019

Nové manipulátory TH pro rok 2019

New Holland uvádí na trh rozšířenou řadu manipulátorů s novou převodovkou

New Holland, při příležitosti konání italského zemědělského veletrhu EIMA, oznámil uvedení na trh inovované řady teleskopických manipulátorů TH. Hlavní změnou má být nová převodovka a více modelů k dispozici - optimalizovaných přesně do daných provozních podmínek.

Nové manipulátory TH pro rok 2019

Společnost New Holland rozšiřuje sortiment teleskopických manipulátorů s dosahem 6 až 9 metrů, které mají nový design a označení. Nově se budou manipulátory označovat písmeny TH a číslo bude značit klíčovou specifikaci stroje, což zajistí rychlou a snadnou identifikaci produktu, která je charakteristickým znakem společnosti New Holland. Manipulátory jsou k dostání od verze S až po verzi Elite. Řada TH byla rozšířena o 6 modelů a 14 verzí.

Stupně výbavy
Základní verze S je dostupná u modelů TH6.32 a TH7.32. Tyto modely mají motor o výkonu 133 koní a jednoduchou základní výbavu.
Verze Classic, která je k dispozici u manipulátorů s výškou zdvihu šest, sedm a devět metrů, je zase ideální pro malé chovatele a farmáře.
Verze Plus, která je vhodná pro živočišné a smíšené zemědělské provozy, přináší řadu komfortních funkcí, jako je vzduchové sedadlo, teleskopický sloupek řízení a systém HVAC. Hydraulické rychloupínací zařízení umožňuje velmi snadnou a rychlou výměnu přídavných zařízení. Nechybí ani zadní osvětlení na kabině.
Verze Elite je nejlepší volbou pro velkopodnikatele a podniky služeb. Tato verze je vybavena výkonnějším motorem o výkonu 146 koní a dalšími pokročilými funkcemi. Nechybí vyhřívané sedadlo s integrovanými ovládacími prvky a kompletní osvětlení.

Nová převodovka
Řada TH nabízí zcela novou převodovku s elektronickou modulací, která zajišťuje lepší řazení. U manipulátorů ve verzi S a Classic je použita převodovka 4x3, kde je možné na třetí rychlostní stupeň jezdit bezpečně ve svahu a na druhý rychlostní stupeň jezdit komfortně na silážní jámě při rozhrnování/dusání. Převodovka 6x3 je dostupná u manipulátorů ve verzi Plus a Elite. Nabízí dva jízdní režimy vpřed/vzad a automatický režim řazení při jízdě, což vede k snadnějšímu a efektivnějšímu provozu.
Manipulátory jsou nově ve žluto-šedém zbarvení. Žlutá barva byla zvolena proto, aby manipulátory zapadly do nabídky strojů New Holland, které jsou také žluté (vyjma traktorů a techniky na zpracování půdy). Šedá barva zase značí robustnost. V interiéru kabiny nalezneme sedadlo řidiče s novým designem.

Autor: Milan Jedlička
Zdroj: agroportal24h.cz

Video 

 


<< späť

14.11.2018
Václav Štursa ml.