" Nová modelová řada řezaček FR
Home>Časopis  >Aktuálně>Nová modelová řada řezaček FR

Nová modelová řada řezaček FR

Hráč, který mění hru. Nové FR.

Jak jsme slíbili, tak jsme také udělali. Přinášíme Vám první informace o sklízecích řezačkách New Holland FR. Modelový rok 2016 zajistí inovace, maximální kvalitu a efektivitu zpracování. Její výkon zajistí nové silné a úsporné motory s technologií ecoblue™ Hi-ESCR Tier 4B ve výkonovém rozmezí od 476 do 775 koní. Top model je osazen motorem s objemem 20,1, který dává výkon 824 koní. Každý z pěti nových modelů nabízí vynikající komfort nové a prostorné kabiny, která Vám umožní vytěžit z každodenní práce maximum a to v naprostém pohodlí díky chytrému uspořádání a automatizaci.

Nová modelová řada řezaček FR

Stabilní špičková kvalita řezanky z nejširšího řezacího ústrojí
Řezačky FR nabídnou největší řezací ústrojí na trhu - a to jak do šířky tak do průměru - které nařeže plodiny bez větší námahy. Osvědčený design rychle a rovnoměrně nařeže hmotu. Možné jsou konfigurace nožů: 2x8, 2x10, 2x12 pro různé délky řezanky: od 6 do 30mm, od 5 do 27mm, od 4 do 22mm. Již známy systém Hydroloc feedroll také pomůže operátorovi pomoct nastavit řezání pro správnou délku ve všech podmínkách.

Velké zpracovací válce, nejširší ve své třídě, maximalizují hltnost řezačky. Exkluzivní systém Variflow™ umožňuje obsluze bez námahy měnit mezi travnatými porosty a kukuřicí. Optimalizace toku zajistí maximální propustnost.

Nově byl také inovován celý systém plnění. Operátor může zvětšit efektivitu také díky oceněnému systému Intellifill™, který dokáže plnit řezanku do návěsu bez ohledu na povětrnostní podmínky, denní dobu nebo typ přívěsu.

Oceněné motory FPT Cursor s technologií ecoblue Hi-ESCR™ Tier 4B
Dva menší modely používají osvědčené motory Cursor 13, které jsou již vyzkoušené ve vysoké zátěži při sklizni. FR650 a RF780 dostaly nový motor Cursor 16. Oba motory dodávají maximální výkon s výjimečně nízkou spotřebou paliva. Motor je vyladěný do všech podmínek, takže se Vám řezačka nezacpe ani v případě rychlých změn objemu hmoty. Nově jsou také navýšené objemy nádrží pro naftu adblue.
Nejvýkonnější model FR850 dostal ultra výkonný motor Vector 20,1L.

ECO mód pomáhá optimalizovat spotřebu
Pro naše zákazníky je důležitá kapacita řezačky, kvalita řezání ale také velikost provozních nákladů. Kombinované technologie nových motorů Cursor a technologie ecoblue Hi-ESCR mají za následek o 18% menší spotřebu paliva než ekvivalentí motory Tier 3 při stejné délce řezanky.
Nový režim ECO pomůže snížit spotřebu paliva v podmínkách, kde není potřeba maximální výkon řezání.

Systém New Holland PowerCruise™ maximalizuje produktivitu neustálou kontrolou skutečné potřeby výkonu a podle toho přizpůsobuje pojezdovou rychlost řezačky. To zajistí maximální rychlost sklizně při zachování kvality řezanky.

Prémiový komfort v nové kabině
Nová kabina řezačky FR poskytne obsluze maximální pohodlí, ticho a 360° panoramatický výhled přes zakřivená okna. Nové vzduchem odpružené sedadlo Deluxe je vybaveno automatickou úpravou pérování v závislosti na váze operátora a tlumením nárazů. Opěradlo, bederní opěrka, úhel nastavení opěradla a výškově nastavitelná sedačka poskytnou maximální komfort obsluze. Na přání je také možné objednat koženo-tkaninovou, vyhřívanou a klimatizovanou sedačku pro tři nejvyšší modely. Nový tenký sloupek řízení zajistí maximální přizpůsobení a výhled.

Komfort a produktivita je dále umocněna inteligentními systémy a automatizací. Všechny klíčové parametry stroje jsou řízený prostřednictvím multifunkční páky CommandGrip a monitoru IntelliView IV.

Model

FR480

FR550

FR650

FR780

FR850

Maximální výkon

476 k/350 kW

544 k/400 kW

653 k/480 kW

775 k/570 kW

824 k/606 kW

 

Video 


 

 


<< späť

13.8.2015
Václav Štursa ml.