" Nová generácia špeciálnych traktorov New Holland
Home>Časopis  >Aktuálně>Nová generácia špeciálnych traktorov New Holland

Nová generácia špeciálnych traktorov New Holland

Najlepší komfort vo svojej triede, väčší výkon, produktivita a účinnosť

Spoločnosť New Holland uviedla na trh novú generáciu špeciálnych traktorov T4 F/N/V a rozširuje rad T3 o model s nízkym profilom.

Nová generácia špeciálnych traktorov New Holland

Nová generácia T4 F/N/V ponúka vyšší výkon a je rozšírená o nový model s výkonom 118 koní na vrchole ponuky. Motor, pokročilá hydraulika a špecifikácie zabalené v mimoriadne kompaktnom traktore s novou kapotou s nízkou výškou.

Séria T3F bola vylepšená tak, aby poskytovala vyšší výkon a vynikajúcu spotrebu paliva s novým motorom Stage V a kompaktným systémom dodatočnej úpravy s DOC a DPF.

Nový T3LP kombinuje nízky profil s vynikajúcou stabilitou a manévrovateľnosťou, čím rozširuje ponuku spoločnosti New Holland v segmente špeciálnych traktorov.

 

Nová generácia T4 F/N/V: najlepší komfort vo svojej triede, väčší výkon, produktivita a účinnosť

Nový rad T4 F/N/V spĺňa emisné normy Stage V s novými motormi F5C a systémom dodatočnej úpravy, ktoré poskytujú vyšší výkon a krútiaci moment. Model 80 na spodnom konci radu je vybavený 3,4 - litrovým motorom so systémom dodatočnej úpravy s DOC a DPF, ktorý nevyžaduje žiadne AdBlue, čo vedie k nižším nákladom. Ostatné modely v rade obsahujú 3,6 - litrový motor a kompaktný systém dodatočnej úpravy HI-eSCR2 s DOC a SCRoF. Na vrchole ponuky pribudol nový model T4.120 V/N/F. Poskytuje vysoký výkon až 118 koní, ktorý je schopný splniť požiadavky na výkon motora pre aplikácie s vývodovým hriadeľom a viacerými náradiami.

Legendárna manévrovateľnosť tohto špecializovaného radu je ďalej vylepšená novou kapotou, ktorá bola prepracovaná tak, aby poskytovala najnižšiu výšku kapoty v segmente špeciálnych traktorov. Usporiadanie motora bolo prepracované tak, aby sa v novej kapote pohodlne uložil kompletný systém dodatočnej úpravy. Nízka výška a kompaktná veľkosť krytu zvyšuje latku viditeľnosti a bezpečnosti, ako aj znižuje potenciálne poškodenie konárov pri práci pod korunou ovocných stromov.

Hydraulický systém verzie ROPS bol vylepšený s cieľom výrazne zvýšiť produktivitu a efektivitu. Je vybavený novými hydraulickými čerpadlami s výkonom 100 litrov za minútu a až 5 hydraulickými okruhmi. Nový load sensing HPL znižuje spotrebu paliva a znižuje prehrievanie oleja.

Kabína T4 F/N/V bola od základov úplne prepracovaná. Nový dizajnový koncept vychádzal z požiadaviek zákazníka na komfort a ergonómiu. Predstavuje štandardný plochý dizajn a zahŕňa funkcie z kabín vyšších radov traktorov New Holland. Zahŕňa nový multifunkčný displej VIS umiestnený nad prístrojovou doskou, ktorý poskytuje živé informácie o traktore a uľahčuje intuitívne nastavenie funkcií vďaka kódovaču namontovanému na pravej strane. Komfort zvyšuje aj odpružená predná náprava, ktorá zaisťuje plynulú jazdu. Nové čelné sklo v kombinácii s dizajnom nízkej kapoty poskytuje zákazníkom najlepšiu viditeľnosť na trhu. Pre komfort obsluhy stroja bol traktor kompletne vynovený s najpokročilejšími funkciami New Holland a je pripravený integrovať najnovšie PLM systémy a technológie poľnohospodárstva 4.0.

Nová séria T4 F/N/V je ideálny traktor pre farmárov, ktorí hospodária v rozlohou menších až stredných sadoch a vinohradoch, s vysokou hodnotou plodín, ktorí hľadajú vysoký výkon, komfort a spoľahlivosť v traktoroch s najlepšou veľkosťou pre špeciálne aplikácie.

 

Séria T3F: vylepšená v súlade so Stage V a rozšírená o nový nízkoprofilový model

Modernizovaná séria T3F a nové traktory T3LP sú vybavené novým motorom, ktorý poskytuje maximálny výkon v rozsahu od 55 do 75 k. Nové traktory spĺňajú emisné normy Stage V s novým kompaktným systémom dodatočnej úpravy s DOC a DPF. Aktualizácia radu zahŕňa vylepšenú ergonómiu a pohodlie operátora. Motor a systém dodatočnej úpravy poskytujú vysoký výkon s vynikajúcou spotrebou paliva a nízkymi nákladmi na údržbu v kompaktnom balení.

Nový model T3LP bol navrhnutý tak, aby zodpovedal špecifickým potrebám nízkoprofilového traktora, ktorý môže pohodlne pracovať pod korunami ovocných stromov. Vďaka kompaktným rozmerom je tiež veľmi vhodný na pestovanie v skleníkoch. Široké nápravy zaisťujú vynikajúcu stabilitu a je tiež vynikajúco manévrovateľný s uhlom natáčania volantu až 52 stupňov a malým polomerom otáčania 3,5 m pre verziu s pohonom 2 kolies a 3,6 m pre verziu s pohonom 4 kolies.

 

Použité foto: https://agriculture.newholland.com/eu/en-uk/
Zdroj: https://agriculture.newholland.com/eu/en-uk/

 

Ďalšie zaujímavé články:


New Holland BigBaler 1290 High Density Packer
New Holland Agriculture rozširuje modelovú radu BigBaler 1290 High Density o nový model Packer. Model Packer je vyrobený z odolných a výkonných komponentov a...

Pokračování zde.


Novinka New Holland T7 Heavy Duty
Spoločnosť New Holland Agriculture predstavila v Európe nový traktor T7 Heavy Duty (HD). Pod nadpisom „INTELLIGENT FARMING ALL WAYS“ spoločnosť zdôraznila víziu značky o poľnohospodárstve 4.0...

Pokračování zde.


Nové New Holland T5 s vyšším výkonom
Obľúbené všestranné traktory teraz prinášajú vyšší výkon v kompaktnej veľkosti s novým 4-valcovým motorom s väčším zdvihovým objemom a spĺňajú emisné normy Stage V...

Pokračování zde.

Video 


 


 

 


<< späť

11.3.2022
vomela