" New Holland uviedol na trh novú radu traktorov T5 Utility Stage V a T5 Electro Command Stage V s vyšším výkonom
Home>Časopis  >Aktuálně>Nové New Holland T5 s vyšším výkonom

Nové New Holland T5 s vyšším výkonom

Traktory spĺňajúce emisnú normu Stage V

Obľúbené všestranné traktory teraz prinášajú vyšší výkon v kompaktnej veľkosti s novým 4-valcovým motorom s väčším zdvihovým objemom a spĺňajú emisné normy Stage V.

Nové New Holland T5 s vyšším výkonom

Nové traktory z rady T5 pokrývajú segment úžitkových viacúčelových traktorov od 80 do 120 koní. Sú vybavené novým a vylepšeným 4-valcovým motorom so zvýšeným objemom 3,6 litra, ktorý poskytuje vyšší výkon a krútiaci moment. Okrem toho sa maximálny krútiaci moment dosahuje pri nižších otáčkach (1300 ot./min).

Kompatibilita s emisným štandardom Stage V je zabezpečená patentovaným riešením Compact HI-eSCR2 vyvinutým spoločnosťou FPT Industrial. Tento systém integruje dieselový oxidačný katalyzátor (DOC), systém filtrácie pevných častíc a selektívnu redukciu katalyzátora (SCR) v jedinom prvku.
Všetky komponenty dodatočnej úpravy sú uzavreté v jedinom kompaktnom balení umiestnenom pod kapotou traktora, čo zaisťuje vynikajúcu viditeľnosť. Vylepšený hydraulický a elektrický systém poskytuje ľahký prístup ku všetkým servisným bodom, vrátane motorových filtrov, na rovnakej strane traktora, čo vedie k lepšej a rýchlejšej údržbe.

T5 Utility: maximálna všestrannosť s vyšším výkonom v kompaktnej veľkosti
T5 Utility je všestranný traktor, ktorý zvláda prácu s nakladačom, ovládanie predného alebo zadného náradia a prepravné aplikácie. Disponuje nárastom výkonu v emisnom štandarde Stage V o 5 koní a 10 percentné zvýšenie krútiaceho momentu s maximálnym krútiacim momentom dosiahnutým pri nižších otáčkach.

Kabína VisionView
Priestranná kabína VisionView ponúka vodičovi vynikajúci komfort. Dostatočne veľký presklený povrch a tenký rám zaisťujú vynikajúcu viditeľnosť, zatiaľ čo široký strešný otvor ponúka jasný výhľad na nakladač v zdvihnutej polohe. Intuitívne, ergonomicky usporiadané ovládacie prvky zvyšujú komfort obsluhy a znižujú únavu počas dlhých pracovných dní.

Ideálny na prácu s čelným nakladačom
T5 Utility je ideálny traktor pre intenzívnu prácu s nakladačom vďaka veľkej náprave Class 1,5, ktorá poskytuje väčšiu nosnosť a masívnejšie uloženie nakladača. Pokročilý joystick s dvojitým prepínačom príkazov a 3., 4. a 5. funkciou čelného nakladača dáva vodičovi plnú kontrolu nad ovládaním čelného nakladača.
Traktory T5 Utility majú pôsobivú kapacitu zadného zdvihu až 4 400 kg, zatiaľ čo trojrýchlostný vývodový hriadeľ s ECO a pojazdnou rýchlosťou poskytuje vynikajúcu všestrannosť a spotrebu paliva.

T5 Electro Command: Zosúladenie emisného štandardu Stage V s vyšším výkonom a krútiacim momentom
T5 Electro Command získal tiež zvýšenie výkonu v nižších výkonových prevedeniach modelov T5 Electro Command, ako aj zvýšenie krútiaceho momentu o 5 % na všetkých modeloch. Výsledná vyššia záloha krútiaceho momentu prináša vyššiu produktivitu a lepšie jazdné vlastnosti. Maximálny krútiaci moment sa teraz dosahuje pri nižších otáčkach - 1 300 ot./min, čím sa zlepšuje odozva na zaťaženie. Objem palivovej nádrže sa zväčšil na 174 litrov, čím sa predĺžila pracovná doba bez tankovania.

Voliteľná výbava Auto Mode
Tri modely v rade – s výkonom 101 koní, 110 koní a 117 koní sú vybavené známou prevodovkou semi-powershift Electro Command, ktorá ponúka bezspojkové radenie prevodových stupňov na zníženie únavy vodiča pomocou voliteľnej výbavy Auto Mode, ktorá umožňuje funkciu automatického radenia prevodových stupňov.

Odpruženie prednej nápravy Terraglide a odpruženie kabíny Comfort Ride
T5 Electro Command taktiež ťaží z presláveného odpruženia prednej nápravy Terraglide od firmy New Holland, ktoré pomáha zaistiť hladkú jazdu na najdrsnejších terénoch. V spojení s odpružením kabíny Comfort Ride znižuje vibrácie, čo výrazne pomáha ku komfortnej jazde v traktore.

Priestranná kabína VisionView
Priestranná kabína VisionView poskytuje vynikajúci panoramatický výhľad do všetkých strán. Rovnaká prevádzková efektívnosť je zaručená aj v noci a pri slabom osvetlení vďaka 360-stupňovému LED osvetleniu.

K dispozicii aj s čelným nakladačom STOLL
Kompaktný a viacúčelový model T5 Electro Command je k dispozícii s čelným nakladačom STOLL so širokým rámom, ktorý poskytuje vyššiu stabilitu aj pri práci s najťažšími nákladmi pri maximálnom vysunutí. Samostatné hydraulické čerpadlo v kombinácii s pokročilým elektrohydraulickým joystickom umiestneným na lakťovej opierke zaisťuje pohodlnú obsluhu nakladača a ovládanie prevodovky pre ľahké radenie nahor a nadol.

 

Použité foto: https://agriculture.newholland.com/eu/en-uk/
Zdroj: https://agriculture.newholland.com/eu/en-uk/

 

Ďalšie zaujímavé články:

Nová generace traktorů New Holland řady T8
New Holland uvádí na trh novou generaci svého nejvýkonnějšího traktoru standardní koncepce, známého pod označením T8. Spolu s traktorem také přichází systém...

Pokračování zde.

Vyšší výkon pro New Holland CR Revelation
Řada sklízecích mlátiček New Holland CR Revelation vstupuje do nové sklizňové sezóny s řadou vylepšení v oblasti výkonu motoru a kvality sklizně. Poprvé používá...

Pokračování zde.

New Holland zvyšuje produktivitu sklízecích mlátiček
New Holland nedávno představil modernizace pro sklízecích mlátiček modelové řady CX7 a CX8, které na přání dostanou speciální mláticí buben (zvyšuje výkonnost a snižuje spotřebu paliva)...

Pokračování zde.

Video 


 

 


<< späť

25.11.2021
vomela