" New Holland TC 50 000
Home>Časopis  >Aktuálně>Překročen milník 50 000 mlátiček řady TC

Překročen milník 50 000 mlátiček řady TC

New Holland oslavuje!

Firma New Holland dosáhla krásného výrobního čísla 50 000 u mlátiček řady TC. Tento nejmenší model mlátičky TC, který se vyrábí pro Evropu v Polsku ve městě Plock, a pro ameriku v Brazílii ve městě Curitiba.

Překročen milník 50 000 mlátiček řady TC

"Je to velmi důležitý úspěch v historii New Holland sklizňové techniky, také je svědectvím práce mnoha tisíců pracovníku, jak v Plocku tak i v Curitibě, ti všichni to učinily možné." prohlásil Carlo Lambro, Prezident New Holland Agriculture. "Řada TC vždy byla v centru naší sklizňové rodiny, a současná generace, plná moderních technologií bude i nadále moderní mlátičkou pro naše zákazníky."

Pro připomenutí tohoto milníku budou všechny nové komajny řady TC 5000 hrdě nést stříbrný znak.První komabajny TC byli vyrobeny v centru New Holland v Belgii ve městě Zedelgem v roce 1992, jako reakce na rostoucí poptávku kombinace produktivní sklizně a jednoduchosti. Jen o rok později, v roce 1993 byla zahájena výroba v Brazilii ve městě Curitiba. Tato továrna do dnešních let vyrobila přes 30 000 kombajnů. V roce 1998 byl výrobní závod v Zedelgemu přemístěn do Plocku, kde se produkuje nejnovější verze komajnů TC.

Řada TC poslední generace je stále spolehlivější, učinější, chytřejší. Nově také velká kabina a konfort pro obsluhu.

Tato moderní mlátička pro menší fármáře po celém světě vám určitě přinese i nadále mnoho inovací.

Video 

 


<< späť

6.3.2014
Václav Štursa ml.