" New Holland T8 - Stroj roku 2014
Home>Časopis  >Aktuálně>New Holland T8 - Stroj roku 2014

New Holland T8 - Stroj roku 2014

Agritechnica 2014

New Holland T8 Auto Command byl vyhlášen ve své kategorii jako "Machine of the Year 2014“ neboli Stroj roku 2014. Ocenění uděloval výbor nejlepších novinářů z celé Evropy. Výbor má za úkol vybrat stroj, který je ve své kategorii nejlepší, posuzuje se hlavně podle inovací. A právě tuto cenu vyhrál New Holland T8. Cena byla udělena na veletrhu Agritechnica v německém Hannoveru.

New Holland T8 - Stroj roku 2014

"Tento nový traktor s plynulou převodovkou Auto Command, delším rozvorem, je nastaven tak, aby zlepšil své již impozantní výsledky.“ Prohlásil Luca Mainardi, product manager pro traktory, Manipulátor a Precision Farming Products u firmy New Holland.

Nejlepší Evropští novináři posuzují model T8.420 Auto Command následovně :
Traktor je schopný nabídnout maximum v poli výkonu, je ideální pro rozsáhlé farmy, náročné farmáře a v neposlední řade široká mošnost využití.

"Toto ocenění svědčí o tvrdé práci a obětavosti všech pracovníků, kteří se podíleli na vývoji traktorů T8 Auto Command." Prohlásil Carlo Lambro."Toto důležité ocenění je velké uznání inovativního přístupu firmy New Holland.“

Modely série T8 s výkony od 273 koní na 419 koní, s motory Cursor 9 které mají technologii SCR technologii plní emisní normu Tier 4A.

Tento rok, co se týče ocenění, bude pro firmu New Holland opravdu památný, a to díky dalším ocenění pro firmu New holland.


<< späť

8.5.2014
Václav Štursa ml.