" New Holland T8 SmartTrax
Home>Časopis  >Aktuálně>Polopásový New Holland T8 SmartTrax

Polopásový New Holland T8 SmartTrax

Opravdový tahoun

Díky novému systému pásů SmartTrax vznikl opravdu unikátní, polopásový traktor s vysokou trakcí, kterou zajištujě kombinace pásů a klasických kol. Traktory s přípravou pro pásy mají malé úpravy, které umožňují maximální výkon.
Traktory New Holland T8 s pásy SmartTrax byly vyvinuty s cílem, poskytnou to nejlepší z technologie pásových a kolových traktorů.

Polopásový New Holland T8 SmartTrax

Gumové pásy a přední kola jsou uzpůsobeny tak, aby podávaly vynikající manévrovací schopnosti a překonaly problémy, které mohou nastat s konvenčními celopásovými traktory. Klíčová výhoda pásů SmartTrax je schopnost otočit se na souvrati zcela čistě bez hrnutí půdy. To dělá z T8 SmartTrax univerzální traktor, který se dá bez problému použít i pro rozmetání a postřiky.

Optimalizovaná flotace a trakce s minimálním narušení půdy
Hlavní výhodou pásů SmartTrax je větší styčná plocha, která zvyšuje přilnavost v nepříznivých podmínkách a snížuje tlak na půdu. Například 61 centimetrů široké pásy SmartTrax mají až o 65% vetší kontaktní plochu než sada zadních pneumatik 710/75R42. 46 centimetrů široké pásy SmartTrax mají o 35% větší kontaktní plochu než set dvojtých kol 480/95R50. Snížení tlaku na půdu neznamená jen menší utužení, ale také možnost pracovat za méně vhodných podmínek bez poškození struktury půdy.

Traktory T8 SmartTrax teží jak z technologie kolových, tak i pásových traktorů. Toto propojení vám umožní pracovat na plný výkon i na souvrati nebo při objíždění překážek, jako jsou močály, kde vás pásy nikdy nenechájí zapadnout. 

Náprava vyvinutá pro vysoký točivý moment
Traktory upravené pro pásy SmartTrax mají opravdu vysokou pevnost nápravy, která je nutná pro přenos vysokého výkonu a točivého momentu na pásy a kola. Přední náprava je navržená tak, aby při natočení kol 55° poskytovala stále maximální výkon. Tím je zajištěná u traktorů T8 SmartTrax optimální produktivita ve všech podmínkách.

Až sedm různých pracovních záběrů
Traktory T8 SmartTrax vám nabídnou širokou škálu podvozků a velikostí pásů. Na výběr máte rozchod pásů mezi 193 až 386 centimetry. Šířky pásů jsou udělané tak, aby vyhovovali specifickým potřebám každého zákazníka. Od menších pásů o šířkách 40 a 46 centimetrů po pásy široké 61cm až 76cm do opravdu náročných podmínek.

Přizpůsobení nádrž a nastupování do kabiny
Pásy SmartTrax zvýšily celkovou výšku traktoru. Aby byl zajištěný snadný přístup, New Holand učinil kroky, které zajistí snadné nastupování do výše položené kabiny v každé situaci. Nově je také pře-profilovaná nádrž, aby bylo hrdlo vždy dobře dostupné.

Model

Jmenovitý výkon (k)

EPM - navýšení výkonu (k)

Rozchod pásů SmartTrax
(cm)

T8.380  SmartTrax

311

382

193 - 386

T8.410  SmartTrax

340

409

193 - 386

T8.435  SmartTrax

379

435

193 - 386Zdroj:http://www.newhollandmediakit.com/index.cfm?fuseaction=newsreleases.PrintNewsReleases&a


<< späť

17.9.2014
Václav Štursa ml.