" New Holland T7.315 HD Genesis mieri k zákazníkovi
Home>Časopis  >Aktuálně>New Holland T7.315 HD Genesis mieri k zákazníkovi

New Holland T7.315 HD Genesis mieri k zákazníkovi

Odovzdanie špičkového traktora do užívania

Skôr v roku 2022 sme predávali nášmu zákazníkovi luxusný traktor od spoločnosti New Holland. Jednalo sa o model New Holland T7.315 HD Genesis s plynulou prevodovkou Auto Command a s menovitým výkonom 300 koní.

New Holland T7.315 HD Genesis mieri k zákazníkovi

Motor FPT Industrial NEF obsiahnutý v tomto traktore je vybavený technológiou ECOBlue HI-eSCR 2 pre splnenie emisnej normy Stage V. Poskytuje maximálny výkon 313 koní pri zachovaní pôsobivej spotreby paliva s maximálnym krútiacim momentom dostupným už pri 1400 ot./min.

O riadenie výfukových emisií sa stará mimo spaľovacej komory motora. Bez vnútornej recirkulácie paliva, resp. bez filtru pevných častíc nafty, je motor ponechaný na to, čo vie najlepšie. Produkuje čo najviac energie s použitím minimálneho množstva paliva.

Nová kabína Horizon Ultra sa nestala najtichšou traktorovou kabínou v odvetví náhodou. Od začiatku projektu bola stredobodom pozornosti inžinierov spoločnosti New Hollad ochrana vodiča pred vonkajším prostredím. 66 decibelov je pôsobivá hodnota, ktorú umožňuje nový roboticky zváraný rám kabíny, ktorý je špeciálnym spôsobom izolovaný od hnacej sústavy traktora.

Súčasťou traktora je aj nový monitor IntelliView 12, ktorý poskytuje celý rad výhod na dosah ruky. 12-palcový monitor s elegantným automobilovým „dash“ štýlom, intuitívnym displejom a moderným dizajnom poskytuje všetky dostupné funkcie na trhu.

Pevne veríme, že náš zákazník bude maximálne spokojný s výberom tohto modelu, ktorý je špičkou na trhu s traktormi. Nášmu zákazníkovi želámu veľa bezproblémových motohodín a budeme sa tešiť s ďalšej spolupráce v budúcnosti.

 

Viac informácií o širšej špecifikácii tohto modelu nájdete v našom článku na odkaze:
https://www.biso.eu/vsechny-clanky/novy-traktor-new-holland-t7-heavy-duty/


Doporučujeme si prehliadnuť zaujímavé fotografie v galérii tohto článku.
Kompletná galéria je dostupná na odkaze:
https://www.bisoeshop.eu/eshop/detail?code=NewHollandT7HDACPLM&c=6768

Za zhliadnutie stoja aj videá, ktoré nájdete na konci článku.

 

Ďalšie zaujímavé články:


New Holland ukazuje první elektrický traktor
Prototyp plně elektrického lehkého užitkového traktoru New Holland T4 Electric Power, označený jako ideální řešení pro smíšené farmy a chovy hospodářských zvířat, který může také pracovat autonomně. Očekává se, že komerční...

Pokračování zde.


Nová generácia špeciálnych traktorov New Holland
Spoločnosť New Holland uviedla na trh novú generáciu špeciálnych traktorov T4 F/N/V a rozširuje rad T3 o model s nízkym profilom. Nová generácia T4 F/N/V ponúka vyšší výkon a je rozšírená o nový model s výkonom 118 koní na...

Pokračování zde.


Nové New Holland T5 s vyšším výkonom
Obľúbené všestranné traktory teraz prinášajú vyšší výkon v kompaktnej veľkosti s novým 4-valcovým motorom s väčším zdvihovým objemom a spĺňajú emisné normy Stage V. Nové traktory z rady T5 pokrývajú segment...

Pokračování zde.

Video 


 

 


<< späť

21.1.2023
vomela