" New Holland rozšiřuje nabídku lisů
Home>Časopis  >Aktuálně>New Holland rozšiřuje nabídku lisů

New Holland rozšiřuje nabídku lisů

O nový New Holland BigBaler 1270 Plus Density a prémiový lis New Holland Pro-Belt

Nové lisy New Holland doplňují stávající řadu lisů na hranaté balíky BigBaler Plus a lisů na kulaté balíky Pro-Belt. Vylepšené komponenty zlepšují produktivitu práce a snižují náklady.

New Holland rozšiřuje nabídku lisů

New Holland rozšiřuje nabídku lisů o nový New Holland BigBaler 1270 Plus Density a prémiový lis New Holland Pro-Belt

  • Nový lis New Holland BigBaler 1270 Plus Density doplňuje řadu BigBaler Plus.
  • Obsahuje zesílené a vylepšené komponenty pro výrobu balíků s až o 10 % vyšší hustotou, což snižuje náklady na logistiku a manipulaci.
  • Nový design „Natural Flow“ napříč řadou BigBaler a Pro-Belt.
  • Nový prémiový lis s variabilní komorou New Holland Pro-Belt vyniká svou všestranností a produktivitou ve všech podmínkách, vysokou hustotou balíků a mimořádnou spolehlivostí a odolností.

Nový lis New Holland BigBaler 1270 Plus Density

New Holland rozšiřuje svou řadu Big Baler Plus na pět modelů představením nového lisu na hranaté balíky New Holland BigBaler 1270 Plus Density. Lis byl přepracován tak, aby odpovídal novému designu představenému na vlajkové lodi NH BigBaler 1290 High Density. Obsahuje přepracované komponenty pro lisování balíků s možností až o 10 % vyšší hustotou balíku. To znamená méně balíků na poli při stejném množství matriálu, což snižuje náklady na manipulaci, přepravu a skladování balíků.

Zesílený lisovací píst, navržený tak, aby při každém tahu utužil více materiálu. Modernizace znamenají, že je schopen vyvinout o 27 % větší sílu než. Tím je zajištěno, že balíky jsou slisovány na nejvyšší možnou úroveň. Otěrové desky na podlaze lisovací komory jsou standardním vybavením jednotek Plus Density pro maximalizaci životnosti a minimalizaci nákladů v závislosti s opotřebením.

Lis New Holland BigBaler 1270 Plus Density používá stejný uzlovací systém LoopMaster jako všechny ostatní modely BigBaler. Druhý uzel je ve stylu smyčky, což má za následek zvýšení celkové pevnosti v tahu až o 26 %. Eliminuje také odřezky motouzu a potenciálně ušetří 6 km odpadu motouzu na 10 000 balíků. Nový model je k dispozici s verzí Packer i CropCutter s krátkou řeznou délkou 39 mm.

Laurent Libbrecht, vedoucí oddělení rostlinné výroby New Holland, řekl: „New Holland vkládá do lisů na velké hranaté balíky opravdu mnoho zkušeností, nasbírané za již více než 30 let. Tento produkt je nejúčinnějším lisem na velké hranaté balíky o rozměrech „120x70 cm“, který je schopen vysoké hustoty a je vhodný pro výrobu dokonale tvarovaných a stabilních balíků. Systém IntelliCruise poskytuje velké pohodlí během celodenního lisování. Lis Lis New Holland BigBaler 1270 Plus Density skutečně představuje krok vpřed v lisování hranatých balíku.“

Modernizace lisu napříč řadou NH BigBale

New Holland také modernizuje své další modely Big Baler Plus, aby přijaly podobný design jako vlajková loď New Holland BigBaler 1290 High Density a nový Big Baler 1270 Plus Density. Kromě nového designu „Natural Flow“ zahrnují vlastnosti nového modelu Plus možnost Hardox otěrové desky lisovací komory, která zabraňuje nadměrnému opotřebení v extrémních podmínkách. Dále také nové otěrové Hardox desky zlepšují čištění kotoučů motouzu, které zabraňují hromadění plodiny na uzlovačích Loop Master. Všechny modely New Holland BigBaler jsou certifikovány pro funkčnost UT a TC-BAS, což umožňuje provoz přes ISOBUS.

New Holland rozšiřuje nabídku lisů o nový New Holland BigBaler 1270 Plus Density a prémiový lis New Holland Pro-Belt

Řada New Holland Pro-Belt Premium rozšiřuje nabídku lisů na kulaté balíky s variabilní komorou

New Holland Agriculture rozšiřuje svou nabídku lisů na kulaté balíky s variabilní komorou o novou řadu New Holland Pro-Belt. Tento prémiový lis na kulaté balíky je všestranný, vysoce výkonný a odolný. Lis NH Pro-Belt poskytuje vynikající tvar balíku ve všech podmínkách. Byl vyvinut tak, aby vyhovoval specifickým potřebám farmářů, kteří se potýkají s velkým ročním využití svých lisů. Lis vyniká svou výjimečnou produktivitou ve všech podmínkách a poskytuje vysokou hustotu balíků, která pomáhá zachovat nutriční vlastnosti čerstvě sklizené plodiny.

Nový lis New Holland Pro-Belt byl vyvinut s dělenou převodovkou pro vysokou mechanickou účinnost, robustnost a aerodynamický design. Robustní rotor o průměru 520 mm v kombinaci s aktivní padací podlahou poskytuje obsluze neustálou zpětnou vazbu, což jí umožňuje maximalizovat produktivitu s vysokou průchodností. Funguje stejně dobře v siláži a suché slámě, produkuje trvale vysokou hustotu balíků a dokonale tvarované, pevné balíky pro snadnou manipulaci a stohování. S kapacitou až 30 t/h a 140 kg/m3 slámy umožní lisu NH Pro-Belt zákazníkům lisovat materiál rychleji a práci na poli dokončit za kratší dobu s menším počtem balíků.

Lisy na kulaté balíky New Holland Roll-Belt vylepšeny o nové funkce

Řada New Holland Roll-Belt přijímá nový design „Natural Flow“ nedávno uvedených řad NH Roll-Bar a Pro-Belt. Řada lisů New Holland Roll-Belt a Roll-Bar nyní navíc disponuje vylepšenou verzí monitoru Bale Command II Plus, který si zachovává snadné použití.

Simon Nichol, řekl: „Nový lis na kulaté balíky New Holland Pro-Belt jsme navrhli na základě zpětné vazby, kterou jsme získali během zkušebního provozu, za který jsme vyprodukovali 150 000 balíků. Nový lis nabízí ve všech ohledech vynikající výkon.”

 

Použité foto: https://agriculture.newholland.com/eu/en-uk/

Zdroj: https://agriculture.newholland.com/eu/en-uk/

Další zajímavé články:LIS NA KULATÉ BALÍKY NEW HOLLAND PRO-BELT
New Holland Agriculture rozšiřuje svoji nabídku lisů na kulaté balíky s variabilní komorou o novou sérii Pro-Belt. Tento prémiový lis na kulaté balíky je všestranný, vysoce výkonný a odolný lis...

Pokračování zde.NEW HOLLAND BIGBALER 1290 HIGH DENSITY PACKER
New Holland Agriculture rozširuje modelovú radu BigBaler 1290 High Density o nový model Packer. Model Packer je vyrobený z odolných a výkonných komponentov a poskytuje rovnakú produktivitu a efektivitu...

Pokračování zde.


NOVÝ NEW HOLLAND T5 S VYŠŠÍM VÝKONEM
Oblíbené všestranné traktory s výkonem od 80 do 120 koní nyní přinášejí vyšší výkon v kompaktní velikosti s novým čtyřválcovým motorem s větším zdvihovým objemem a splňují emisní normy Stage V...

Pokračování zde.

Video 


 


 


 

 


<< späť

23.11.2022
Editor 2