" New Holland přináší nové modely T4 F/N/V, TK4 Series a T4F S
Home>Časopis  >Aktuálně>Nové speciální traktory New Holland T4

Nové speciální traktory New Holland T4

Modely F/N/V, TK4 Series a T4F S

Letos na veletrhu EIMA New Holland poprvé představil novou řadu kompaktních traktorů T4F S, která je ideálním řešení pro farmáře, kteří pracují v sadech a vinicích a kteří hledají robustní, spolehlivý traktor pro zvýšení produktivity.

Nové speciální traktory New Holland T4

  • Kabina VisionView traktoru New Holland T4 F/N/V nabízí ještě více bezpečnosti díky nejtiššímu prostředí a nejlepšímu výhledu.
  • Tento mimořádně kompaktní traktor nabízí vysoký výkon s nízkou provozní výškou.
  • Pásové traktory řady NH TK4 jsou vybaveny novými výkonnějšími motory Stage V.
  • Na veletrhu EIMA 2022 New Holland představil nový traktor NH T4F S: s nejnovějším designem a se všemi základními funkcemi pro vinice, sady a skleníky. Kombinuje jednoduchost použití a všestrannost s výkonným motorem.

New Holland dále upevňuje své silné postavení v sektoru speciálních kompaktních traktorů představením revoluční kabiny VisionView, kompaktní kapoty a nového, výkonnějšího motoru u řady New Holland T4 F/N/V. Toto prvenství potvrzuje ocenění „Best of Specialized“ v soutěži Tractor of the Year 2023.

Oscar Baroncelli, ze společnosti New Holland, řekl: „New Holland působí v čele segmentu speciálních traktorů již 70 let a svou pozici lídra si vydobyl neustálými inovacemi a modernizací svých produktů. V průběhu let vyvinul širokou škálu možností, aby vyhověl všem požadavkům svých zákazníků“.

Kabina VisionView traktoru NH T4 F/N/V: nejlepší z hlediska pohodlí, výhledu a bezpečnosti

Revoluční kabina VisionView přináší pohodlí s velkým výhledem. Exkluzivní design předního okna v kombinaci s nejnižší a nejkompaktnější kapotou na trhu, poskytuje jedinečný design a nejlepší výhled. Jednodílné boční okno a čtyřsloupková konstrukce také významně zlepšují výhled.

Kabina VisionView je s hlučností pouhých 71 dB(A) nejtišší ve svém segmentu a je k dispozici s exkluzivním prvkem Blue Cab 4 s dvojitou filtrací kategorií 2 a 4. Informační systém byl vylepšen po vzoru větších modelů NH T7/T8 digitálním přístrojovým panelem InfoView.

Motor F5C FPT dosahuje nejvyššího točivého momentu 518 Nm, při nejnižších otáčkách 1 300 ot/min. V návaznosti na požadavky zákazníků byly přepracovány hydraulické okruhy, které dodávají s pouhým 1 čerpadlem až 80 l/min. Traktory řady New Holland T4 jsou dokonalými stroji pro malé až střední sady a vinice, které hledají vysoký výkon, pohodlí a spolehlivost v traktoru nejlepší velikosti pro speciální aplikace.

Traktory New Holland TK4 vytvořeny tak, aby poskytovaly větší výkon

Pásové traktory řady New Holland TK4 byly modernizovány o nový design. Pásové traktory New Holland mají za sebou dlouhou historii, počínaje rokem 1932. Modely s maximálním výkonem v rozsahu od 85 do 109 koní splňují emisní normu Stage V. V neposlední řadě nový NH TK4 splňuje všechny nejnovější bezpečnostní předpisy, aby zajistil, že zákazníci budou vždy chráněni a budou pracovat v bezpečných podmínkách.

New Holland T4F S – všestranný s novým designem

V návaznosti na působivý moderní design nové speciální řady New Holland T4 nabídne T4F S funkce, které jsou nezbytné pro sady, vinice a skleníky již v základní verzi. Pro farmáře, kteří požadují více, lze tuto základní verzi také upgradovat různými možnostmi pro zvýšení výkonu.

Tyto výkonné stroje (s jmenovitým výkonem až 110 koní) jsou spolehlivé a s novou mechanickou převodovkou nebo převodovkou powershuttle jsou určeny pro každý úkol v sadech a vinicích. Produktivita stroje je dále zlepšena novým ergonomickým uspořádáním ovládacích prvků v kombinaci s novým hydraulickým systémem (čerpadlo až 70 l/min a nový přední a zadní zdvih). To vše plus nový stylový design činí z nový traktor NH T4F S nejlepší volbu pro farmáře, kteří hledají výkon a nízké náklady na provoz.

 

Použité foto: https://agriculture.newholland.com/eu/en-uk/

Zdroj: https://agriculture.newholland.com/eu/en-uk/

Další zajímavé články:NOVÁ GENERACE SPECIÁLNÍCH TRAKTORŮ NEW HOLLAND
Společnost New Holland uvedla na trh novou generaci speciálních traktorů T4 F/N/V a rozšiřuje řadu T3 o model s nízkým profilem. Nejlepší komfort ve své třídě, větší výkon, produktivita a účinnost..

Pokračování zde.NOVINKA NEW HOLLAND T7 HEAVY DUTY
Nový T7 HD si zachovává vysoký výkon, výjimečnou obratnost a všestrannost, která je charakteristickým znakem tohoto traktoru a poskytuje vynikající pracovní možnosti se zcela novou kabinou Horizon Ultra...

Pokračování zde.


NOVÝ NEW HOLLAND T5 S VYŠŠÍM VÝKONEM
Oblíbené všestranné traktory s výkonem od 80 do 120 koní nyní přinášejí vyšší výkon v kompaktní velikosti s novým čtyřválcovým motorem s větším zdvihovým objemem a splňují emisní normy Stage V...

Pokračování zde.

Video 


 


 


 

 


<< späť

22.11.2022
Editor 2