" Modrá revoluce – New Holland T5 Tier4B
Home>Časopis  >Aktuálně>Modrá revoluce – New Holland T5 Tier4B

Modrá revoluce – New Holland T5 Tier4B

Dotaženo k dokonalosti

Farmáři oblíbené traktory New Holland T5 prošly modernizací a oblékly se do nového dravého designu. Ideální pomocník jak na menší polní práce, tak i do živočišné a v neposlední řade do komunální sféry. Očekávanou změnou je nová emisní norma Tier4B, kterou nově plní traktory po vzoru „dospělejších“ modelů. Ovšem nová T5 není jen o emisních normách, ale především o nových funkcích, které dotahují produktivitu a komfort k dokonalosti.

Modrá revoluce – New Holland T5 Tier4B

Traktory T5 byly předělány, aby splňovaly nejvyšší požadavky zákazníků a byly perfektním zástupcem střední střídy. Ideální poměr rozvoru, rozměrů a váhy tvoří opravdu všestranného pomocníka, který bude Vaším každodenním kolegou do nepohody.

New Holland je silná společnost s věrným zákazníky ve střední třídě, kteří mají traktory T5 jako nepostradatelné pomocníky.

Novinky uvedené u traktorů třídy T5 staví na dobré a pevné tradici této modelové třídy. Nabídne ovšem nové technologie, maximální pohodlí a design, který navazuje na větší modely v řadě traktorů New Holland. Jednou z hlavních předností nové T5 je přední odpružená náprava Terraglide, která v kombinaci s odpružením kabiny Comfort Ride ukazuje vyspělost samotného traktoru.

Odpružená přední náprava Terraglide
Klíčovou novinkou je odpružená přední náprava Terraglide. S kombinací s odpružením kabiny Comfort ride posouvají tyto zásadní vymoženosti řadu T5 na zcela novou úroveň pohodlí ve své třídě. Pro rychlejší jízdu je samozřejmostí možnost brd v předních kolech pro opravdu vysoký brzdný účinek.

Kabinou jako příklad konkurenci
Pohodlné a logické uspořádání. Vše nastavitelné a plně na dosah ruky. Maximální rozhled díky maximální prosklené ploše. Stěrač s pokrytím 200 stupňů do nepříznivých podmínek.
Představujeme vám novou kabinu VisionView.
Nestíháte a pracujete dlouho do noci? O prosluněný den i v pravou půlnoc se postarají nová LED pracovní světla. 4 LED světla poskytnou oslňujících 7800 lumenů ostrého bílého světla. Pro porovnání se jedná o 177% více světla, než u halogenových jednotek. A to vše je završeno výrazně nižší spotřebou LED osvětlení.

Samozřejmostí je ISOBUS Class 2, který značně usnadňuje komunikaci Vašeho traktoru a nářadím pomocí monitoru IntelliView IV.

Vylepšená převodovka Electro Command
Nová volitelná technologie AutoShift, která zahrnuje Auto Transport a Auto Field režimy zlepší funkčnost a jízdní vlastnosti standardní převodovky Electro Command. Při pohybu na silnici může operátor jednoduše zapnout Auro Transport režim, který prokazatelně snižuje spotřebu paliva. Při práci na poli může operátor aktivovat režim Auto Field, který automaticky upravuje hodnoty při práci s PTO a optimalizuje výkon a spotřebu traktoru.

Modelové zastoupení
Pro americký trh byly představeny dva modely – T5.110 a T5.120. Oba modely plní přísnou emisní normu Tier4B.

Model

Jmenovitý výkon (k)

PTO (k)

Navýšení toč. momentu (%)

T5.110

107

93

42

Informace platí pro americký trh.<< späť

29.2.2016
Václav Štursa ml.