" Modernizované modely T8 Tier4B
Home>Časopis  >Aktuálně>Modernizované modely T8 Tier4B

Modernizované modely T8 Tier4B

Nyní je možné vytvořit všechno nebo ještě víc

Traktory řady T8 patří mezi nejvýkonnější klasické kolové traktory na světě. Nová řada zahrnuje 5 modelů s jmenovitým výkonem od 250 do 380 koní. Nový top model T8.435 tak disponuje jmenovitým výkonem 380 koní a maximálním výkonem 435 koní. Každý traktor z řady T8 je osazen motorem Cursor 9, který disponuje oceněným systémem ECOBlue™ HI-eSCR, díky kterému nové motory splňují emisní normu Tier 4b.

Modernizované modely T8 Tier4B

Každý model T8 je nyní silnější, s vyšším jmenovitým i maximálním výkonem, což zajišťuje lepší produktivitu a nulové zpomalení v proměnlivých podmínkách. Všechny modely těží část svého výkonu prostřednictvím Engine Power Managementu (EPM), který poskytuje traktoru vyšší výkon při náročných pracích s vývodovým hřídelem nebo v dopravě – u modelu T8.380 poskytuje až 71 koní navíc.

Absolutní požitek z jízdy
Díky loketní opěrce New Holland SideWinder™ II je ovládání série T8 intuitivní, což znamená nižší únavu řidiče.
Všechny klíčové funkce jsou okamžitě rozpoznatelné a ovladatelné dotykem prstu. Extra tichá kabina (68 dB) je nejprostornější ve své třídě a nabízí nerušený výhled 360° kolem dokola. Volitelná Luxury Performance kabina zahrnuje pohodlnou sedačku Auto Comfort ™, která se vyznačuje perfektním přizpůsobováním vůči hmotnosti obsluhy, kvalitním tlumením nárazů a integrovaným větráním. Volitelné odpružení kabiny Comfort Ride ™ zajišťuje nejhladší jízdu i na nerovném terénu.

Maximální univerzálnost
Rozvor traktorů z řady T8 je nejdelší na trhu, aby byla zajištěna hladká a stabilní jízda. Díky tvarované konstrukci rámu jsou však současně nejobratnější ve své třídě. Nová řada traktorů T8 je ideální pro těžké zpracování půdy, širokozáběrové setí nebo dopravu. Volba správné převodovky ještě více zvyšuje všestrannost traktorů T8. Vyberte si mezi prověřenou mechanickou převodovkou Ultra Command ™ nebo plynulou Auto Command ™ s plynule měnitelným převodem (CVT). Vybavte svůj traktor předními rameny s přední vývodovou hřídelí a můžete pracovat s celou řadou čelně neseného nářadí pro větší univerzálnost.

Nízké provozní náklady
Provozní náklady na traktory T8 s technologií ECOBlue™ HI-eSCR byly ve srovnání s řadou T8 Tier 4A zachovány. Nová řada je však až o 10% úspornější než starší řada T8000. To vše je díky nejmodernější ECOBlue HI-eSCR technologii. To vše díky ECOBlue™ HI-eSCR technologii. Proslulý Ground Speed Management dělá z převodovky Ultra Command nejúspornější Full PowerShift převodovku na trhu. Převodovka Auto Command™ zabezpečuje nejvyšší úroveň účinnosti motoru a převodovky.

Získáte přesně to, co je uvedeno na kapotě
Traktory T8 s technologií ECOBlue™ HI-eSCR mají s novými modely přepracované značení tak, abyste se dobře orientovali. Parametry výkonu jsou napsané na kapotě. První dva znaky „T8“ označují kategorii traktorů a následující tři, např. „435“ udávají maximální výkon s navýšením EPM. Co to pro vás znamená. Můžete si koupit traktor T8 bezpečně s vědomím, že zvládne většinu nejnáročnějších úkolů. Díky produktivitě traktorů New Holland můžete být zcela bez obav.

T8: pefrektně pod kontrolou
Řada T8 nabízí celou řadu prvků, které si můžete přizpůsobit podle své potřeby. Vyberte si mezi novou plynulou převodovkou Auto Command ™ s přesným řízením rychlosti při všech pracích a převodovkou Ultra Command TM Full PowerShift, která perfektně přenáší výkon na podložku a tak ještě více snižuje spotřebu paliva. Barevný dotykový displej IntelliView ™ IV je ve standardní výbavě, ve volitelné je inteligentní naváděcí systém IntelliSteer®. Plně integrovaná přední ramena s PTO jistě ocení zemědělci při sklizni pícnin. Traktory řady T8 jsou kompatibilní s celou škálou pneumatik a to až do varianty 900 / 60R42, která výrazně snižuje utužení, zvyšuje trakci a současně respektuje maximální přepravní šířku do 3 metrů.

Blue Power. Exkluzivní edice.
Model T8.435 Auto Command nyní nabízí prémiový zemědělský zážitek. Výkon a pohodlí jsou nejdůležitější. Speciální edice Blue Power vyniká v davu. Díky své modré metalíze, stříbrným kolům, chromovým mřížkám opravdu vynikne. V kabině se nachází luxusní měkké kožené sedadlo s volantem, které společně se speciálním kobercem tvoří základ luxusního polního hotelu.

Pracovní prostředí
S 68 dB nejtišší a nejprostornější kabina ve své třídě

Usaďte se do komfortního sedadla traktoru T8. Nastartujte motor. Vyjeďte na pole. Užijte si vynikající výhled. Nechte ruku bez námahy prozkoumat ovládací prvky SideWinder™ II. Vychutnejte si hladký, tichý chod. Užijte si pohodu při řízení, jak sedadlo, tak kabina a odpružení nápravy tlumí otřesy. Podívejte se, jak snadno se používá dotykový displej IntelliView™ IV. Zvyknout si na vynikající kvalitu netrvá dlouho.

Vaše oči na zadní části hlavy
Volitelné širokoúhlé dělené zrcátka jsou vybavené elektronickým ovládáním, takže dosáhnete nejlepšího rozhledu při vysokorychlostní přepravě. Spodní část zrcátka je navržena tak, aby obsluha viděla i do slepých míst a mohla si je dát přesně tam, kam potřebuje. Chcete více? V případě potřeby se zahřejí, aby se v mžiku zbavily vlhkosti nebo mrazu.

Nejpohodlnější místo na farmě
Maximální komfort je zabezpečen díky odpružené sedačce Deluxe, která je dodávána jako standard. Pro uživatele, kteří tráví hodně hodin v traktoru je určená aktivní sedačka Auto Comfort ™, jež poskytuje větší komfort a systém větrání. Tato premiérová sedačka používá síť senzorů, která automaticky tlumí rázy v závislosti na hmotnosti obsluhy za účelem zajištění plynulé jízdy. Sedačka obsahuje také pokročilé technologie větrání, která zahřeje tělo v chladných dnech, v letních měsících efektivně nasaje a odvádí pot a zajišťuje tak maximální komfort za každého počasí.

Snížení rázového a únavového zatížení
Traktory T8 lze vybavit odpružením kabiny Comfort RideTM, která snižuje rázy až o 25%. Výsledek? Menší únava při dlouhých pracovních dnech.

Od soumraku do úsvitu
Pracovní světla na kabině, kapotě motoru a náraznících se snadno ovládají pomocí vlastního spínacího panelu. Pro extra náročné uživatelé je k dispozici balíček HID světel. Obsluha traktoru může světla nastavit tak, aby odpovídala co nejbezpečnějšímu a nejproduktivnějšímu provozu.

Upravte si své pracovní prostředí
Nastavte si teplotu v kabině tak, abyste se cítili pohodlně a automatická klimatizace bude teplotu v kabině upravovat podle tohoto nastavení. Můžete si také stáhnout kabinové rolety, abyste udrželi kabinu v chladu.

Vysokokvalitní audio
Volitelné rádio umožňuje obsluze přehrávat vlastní nahrávky ve formátu MP3, stejně jako poslouchat rádio. V případě potřeby lze rádio propojit s mobilním telefonem přes funkcí Bluetooth.

SideWinder II.
Loketní opěrka pro vás

V New Hollandu víme, že je pro vás důležité cítit se pohodlně tak dlouho, jak je potřeba, abyste mohli dotáhnout svou práci do konce. Proto jsou traktory T8 navrženy s ergonomicky umístěnými ovládacími prvky. Oceněná loketní opěrka SideWinder ™ II snižuje únavu díky rychlému přístupu ke všemu, co potřebujete.

Dotykový displej IntelliView IV
Displej IntelliViewTM IV je 10,4 velký palcový dotykový displej, který poskytuje přístup ke všem klíčovým nastavením traktoru. Je kompatibilní se systémy, jako je automatické navádění New Holland IntelliSteer ™ nebo ovládání přípojného nářadí systémy Intellirate™ control a ISOBUS.

Luxusní zemědělství
Pro řadu T8 je k dispozici také luxusní kabina Luxury Performance určená pro ty z vás, kteří tráví více času v kabině než venku. Kabina zahrnuje mimo jiné kožený volant, kožené sedačky nebo také vlasový koberec. To vše je k dispozici pro kabinu traktorů T8.

Snadný přístup k pokročilým funkcím
Stiskněte symbol. Aktivujte funkci. Integrovaný ovládací panel usnadňuje přístup k pokročilým provozním nastavením. Není tak třeba procházení dlouhých nabídek pro nastavení navigačního systému nebo souvraťového managmentu.

Precizní zemědělství
Automatické navádění Intellisteer maximalizuje vaši produktivitu

Všechny traktory T8 mohou být vybaveny nejnovější Precision Land Management (PLM ™) technologií, která zvyšuje produktivitu, snižuje provozní náklady a usnadňuje práci celkově. Vy pouze stisknete tlačítko a PLM se o vše postará.

Veškerá zapojení pro váš naváděcí systém jsou připravena
Traktory série T8 si můžete objednat s plně integrovaným automatickým systémem řízení IntelliSteer™ navrženým a vyvinutým společností New Holland. S využitím technologie DGPS nebo RTK pro plně integrované ovládání systém IntelliSteer pomáhá zajišťovat přesnost jednotlivých rovnoběžných průjezdů s tolerancí až 1 - 2 cm.

IntelliView - viditelná inteligence
Přes displej IntelliView ™ IV se ovládají veškeré klíčové funkce traktoru stejně jako pokyny pro automatické navádění IntelliSteer ™ včetně PLM ™ nebo IntelliRate ™. Nastavení a data lze snadno přenášet z traktoru do vašeho Farm Management Software.

Integrované řídící systémy
Systém New Holland IntelliSteer™ používá integrované korekční signály pro kompenzaci terénu T3 (naklánění, svah, vybočování), aby byla řídící jednotka navigace (Navigation Controller II) informována o orientaci traktoru. Rovněž do hydraulického systému je zabudovaný ovládací ventil, který převádí signály z jednotky Navigation Controller II na hydraulické pohyby systému řízení.

Úrovně přesnosti a opakovatelnosti
New Holland nabízí čtyři úrovně přesnosti. Díky tomu si můžete zvolit správný systém IntelliSteer™ podle svých potřeb a rozpočtu. Při používání korekce RTK máte u systému IntelliSteer™ zaručenou opakovatelnost z roku na rok.

Kompatibilní s ISOBUS
Traktory řady T8 jsou ISOBUS kompatibilní a mají schopnost ovládat nářadí přes monitor IntelliView ™ IV, tudíž není potřeba dalšího externího monitoru pro ovládání závěsného nářadí.

Jednoduché zapínání a vypínání systému IntelliSteer
Páka CommandGrip™ obsahuje jedno tlačítko, které se používá k aktivování systému IntelliSteer™.

Přijímač NH 372
Přijímač New Holland 372 je plně kompatibilní s korekcí DGPS, GLONASS, EGNOS, OmniSTAR nebo RTK. Pro aplikace RTK je pod přijímačem nainstalovaný rádiový přijímač s tenkým profilem.

Plné laserové rozhraní
Elektrohydraulický systém traktorů T8 kompatibilní se širokou škálou laserově řízených vyrovnávacích systémů.

Základnová stanice RTK
Stanici RTK můžete používat k vysílání korekčního systému. Dosáhnete tak přesnosti mezi průjezdy 1-2 cm.

Motor
Výkon a účinnost lze od New Holland očekávat
Váš T8 traktor je poháněn motorem Cursor 9 ECOBlue™ HI-eSCR vyvinutý v sesterské společnosti FPT Industrial. Tyto motory, které nejpřísnější emisní normu Tier 4b vám nabízí čtyři hlavní výhody:

Výkon: Získáte více energie, vyšší točivý moment a lepší řízení výkonu motoru při zachování vynikající přechodové odezvy.
Efektivní provoz: Spotřeba kapalin (diesel a DEF) je stejná nebo lepší než u traktorů řady T8 Tier 4a. Určitě také oceníte snížené provozní náklady.
Jednoduchost: Jednodušší řešení motoru zajišťuje vyšší výkonový potenciál a snížený chladicí nároky přináší efektivnější provoz.
Důslednost: V oblasti používání systému SCR nedošlo k žádným změnám. Stejně jako předchozí modely Tier 4a i nové modely Tier 4b používají systém využívající AdBlue® (DEF), který mění škodlivé oxidy dusíku na neškodnou vodu a dusík.

Důkaz v číslech
Systém Ecoblue ™ HI-ESCR zlepšuje výkon a zvyšuje produktivitu nezávisle na kvalitě paliva, úrovni síry a bez nutnosti přidávání drahých aditiv do paliva. Úspěch řady T8 pochází pouze se jmenovitého a maximálního výkonu motoru. Model T8.320 dosahuje výkonu 280 koní, ale se systémem EPM je schopný pracovat s výkonem až 320 koní. Model T8.350 disponuje jmenovitým výkonem 280 koní, ale může dodávat až 351 koní., model T8.380 může poskytnout výkon až 382 koní a nejvýkonnější model T8.435 až 435 koní s použitím EPM technologie.

Motory od Fiat Powertrain Technologies
Společnost New Holland v oboru technologie Tier 4A není sama, může čerpat ze zkušeností svého partnera pro vývoj motorů: Fiat Powertrain Technologies (FPT).
Průkopnická řešení: Společnost Fiat vynalezla technologii Common Rail v 80. letech a přinesla ji široké veřejnosti v roce 1997 u modelu Alfa Romeo 156. Byla první, kdo ji zavedl u zemědělských strojů. Vždy na čele.
Šetrná technika: Automobily skupiny Fiat mají nejnižší celkové emise CO2 ze všech výrobců automobilů v Evropě. Čistší. Všude!
Prověřená spolehlivost: Divize FPT během posledních pěti let vyrobila více než 150 000 motorů SCR pro dopravní techniku. Spolehlivost? Potvrzená! Konec konců pouze ten, kdo danou věc vynalezl, jí může rozvinout.

Ecoblue HI-ESCR podrobně
Nový Ecoblue SCR je systém s nejvyšší účinností přeměny NOx v průmyslu. Tento multi-patentovaný systém používá nový řídicí jednotku, která nejen spravuje motor, ale také HI-ESCR systém, který řídí dodávky a dávkování kapaliny.

Řízení výkonu motoru (EPM)
Systém navyšování výkonu EPM je oceňovaným prvkem traktorů New Holland. Stručně řečeno funguje tak, že motor navyšuje výkon (dostává se na vyšší výkonovou křivku) a kroutící moment podle zatížení převodovky. EPM lze využít při odběru výkonu hydraulikou, přes vývodovou hřídel a v dopravě. U traktoru T8.380 EPM dodává až 71 koní navíc, ale pouze tehdy, když je to potřeba, aby se udržel výkon. Máte tak k dispozici „koně“, které neplatíte a zbytečně neživíte.

Převodovka Ultra Command
Full PowerShift až do 410 koní s EPM
Převodovka Auto Command je zkonstruovaná společností New Holland, přičemž do roku 2014 jich bylo vyrobeno více jak 10.000. Pro traktor T8 je přepracovaná a je k dispozici pro všechny modely. Tato nová generace plynulých dvojspojkových převodovek CVT má čtyři body, jež nabízejí 100% mechanickou účinnost. Tyto body jsou vhodně umístěny tak, aby odpovídaly nejčastějším pracovním oblastem - těžkým tahovým pracem, lehčím tahovým pracem, rychlé jízdě po poli (lisování, sečení) a využití traktoru v dopravě. Jedná se o nejhladší a nejefektivnější převodovku typu CVT na trhu.

GSM - inteligentní automatizace
Systém řízení jízdy (GSM) New Holland je více než jen systém automatické převodovky. Za použití funkčnosti podobné CVT na základě kombinace dat týkajících se zatížení motoru, dopředné rychlosti a nastavení provedených obsluhou, řídí otáčky motoru i převodovky tak, aby byla zajištěna optimalizace výkonu a spotřeby energie. Extrémně efektivní systém GSM s jednoduchým nastavováním je prověřený a spolehlivý.

Pevná rychlost jízdy dopředu? O ni se stará GSM
I když se změní podmínky na poli a vzroste zatížení, GSM automaticky udržuje pevnou rychlost jízdy. Řidič nejprve nastaví požadovanou pracovní rychlost a aktivuje funkci GSM. Automatický systém potom sladí otáčky motoru a převodovky tak, aby se tato pevná rychlost jízdy dopředu udržovala a aby byla zajištěna dokonalá rovnováha mezi udržováním produktivity a ekonomickým provozem.

ItelliView - řídící rychlost na první pohled
Standardní IntelliView ™ IV displej nabízí snadné přepínání mezi nabídkou zobrazení informací, která obsahuje přesné otáčky motoru nebo zvolený převodový stupeň. Tyto informace jsou duplikovány na displejový pilíř "A", díky čemuž máte svá klíčová provozní data neustále k dispozici.

Snadné přepínání směru jízdy
Elektrohydraulická reverzace směru jízdy se ovládá na sloupku řízení nebo pomocí páky CommandGrip™ umístěné na loketní opěrce SideWinder™II. K dispozici jsou dvě varianty ovládání změny směru, můžete si
vybrat tu výhodnější pro vaši práci.

Full Command v dopravě
Během jízdy po silnici GSM automaticky přeřazuje rychlosti podle zatížení a nastavení plynového pedálu. Pedál funguje jako pohonný pedál, jednoduše jej sešlápněte a systém přeřadí na požadovanou rychlost.

Převodovka Auto Command
Převodovka Auto Command je zkonstruovaná společností New Holland, přičemž do roku 2014 jich bylo vyrobeno více jak 10.000. Pro traktor T8 je přepracovaná a je k dispozici pro všechny modely. Tato nová generace plynulých dvojspojkových převodovek CVT má čtyři body, jež nabízejí 100% mechanickou účinnost. Tyto body jsou vhodně umístěny tak, aby odpovídaly nejčastějším pracovním oblastem - těžkým tahovým pracem, lehčím tahovým pracem, rychlé jízdě po poli (lisování, sečení) a využití traktoru v dopravě. Jedná se o nejhladší a nejefektivnější převodovku typu CVT na trhu.

Správná rychlost pro každou pracovní operaci
Převodovka Auto Command™ umožňuje řidiči nastavit cílovou rychlost v rozmezí 30 metrů/hod až 40 km/h. Žádné ostré přechody. Žádné změny rozsahů s nutností zastavení. Pouze plynulé změny rychlosti podle vašich potřebPřevodovka Auto Command je zkonstruovaná společností New Holland, přičemž do roku 2014 jich bylo vyrobeno více jak 10.000. Pro traktor T8 je přepracovaná a je k dispozici pro všechny modely. Tato nová generace plynulých dvojspojkových převodovek CVT má čtyři body, jež nabízejí 100% mechanickou účinnost. Tyto body jsou vhodně umístěny tak, aby odpovídaly nejčastějším pracovním oblastem - těžkým tahovým pracem, lehčím tahovým pracem, rychlé jízdě po poli (lisování, sečení) a využití traktoru v dopravě. Jedná se o nejhladší a nejefektivnější převodovku typu CVT na trhu..

Maximální využití dostupného momentu
Společnost New Holland vyvinula svoje převodovky Auto Command™ tak, aby dokázaly využít schopnosti motorů New Holland s nízkými provozními otáčkami a vysokým momentem. S 40 km/h ECO dokáže motor běžet při úsporných 1450 otáčkách/min.

Rychlá změna směru jízdy
Změnit směr jízdy s převodovkou Auto Command je hračka. Můžete k tomu využít páku Command Grip, nebo tlačítko reverzace na páce Command Grip či páku reverzace pod volantem.

Aktivní Stop/Start
Klíčovým prvkem převodovky Auto Command, který zvyšuje bezpečnost práce, je funkce Active Stop/Start.
Když traktor zastavíte, převodovka brání traktoru v rozjetí se dozadu i dopředu, a to i s těžkým nákladem. Když se znovu rozjedete, traktor vyrazí bez sebemenšího couvnutí i na příkrých svazích. Pro bezpečné parkování se aktivuje elektronická brzda pomocí páky přepínače směru.

Droop Control
Nastavte nižší maximální otáčky motoru a šetřete palivo.

Nápravy a trakce
Delší rozvor znamená větší stabilitu v dopravě při vysokých rychlostech, rychlejší a efektivnější zpracování půdy a bezpečnější plnění dalších úkolů, při kterých jsou vyžadovány dobré jízdní vlastnosti. Traktory řady T8 nabízí všechno. Traktory T8 mají impozantní rozvor 3450 mm (modely s převodovkou Ultra CommandTM). Myšlenka dlouhého rozvoru byla u modelu T8.435 dotažena ještě dále a to až na hodnotu 3550 mm. To je až o plných 500 mm víc než jeho nejbližší konkurent. Celková délka modelu T8.435 je pouhých 6469 mm.

Čas na těžkou prácí
Silné přední nápravy umožňují instalaci dvoumontáží pro zajištění lepší trakce a menšího zhutňování půdy v náročných situacích. Maximální úhel otáčení se přitom nezhoršuje. Proč? Zcela jednoduše díky umístění přední nápravy a inteligentní zkosené konstrukci předku T8.

Zesílené  nápravy pro těžkou práci
Silné nápravy jsou pro řadu T8 samozřejmostí. Model T8.435 je standardně vybaven speciální zesílenou nápravou 127 mm, díky které se přenese veškerá energie na podložku pro maximální výkon v jakémkoliv terénu. Kromě toho lze traktory z řady T8 vybavit širokými pneumatikami o rozměrech 900 / 60R42.

Bezpečnost při přepravě
Dlouhý rozvor a odpružení přední nápravy poskytují dobrou ovladatelnost, pohodlí a stabilitu. Traktory jsou standardně vybaveny pneumatickými brzdami přívěsu, které zajišťují bezpečnou přepravu při vysokých rychlostech.

Odpružení přední nápravy Terraglide
Zavěšení přední nápravy New Holland Terraglide™ prokazatelně chrání traktor, nesené nářadí a řidiče před silnými rázy během přepravy a na poli. Teď nabízí i výhodu navíc – lepší úhel otáčení. V kombinaci s odpružením kabiny Comfort Ride™ si teď můžete užít hladší jízdu, která ovšem není na úkor ovladatelnosti.

Dlouhý rozvor pro zajištění pohodlí a vysoké pruktivity
Série T8 kombinuje dlouhý rozvor s vynikající ovladatelností. Tyto prvky v daném segmentu normálně nejdou dohromady. Jak toho společnost New Holland dosáhla? Docela jednoduše, tvarovaná kapota umožňuje, že kola těsně přiléhají k tělesu traktoru a společně s přepracovaným zavěšením přední nápravy zaručují působivý úhel otáčení 55°. To využijete především při otáčení na souvrati. Výsledek? Výborná ovladatelnost, charakteristická pro New Holland, podporuje produktivitu a efektivitu práce.

Řízení trakce Terralock
Po aktivaci systém automaticky řídí zařazování pohonu přední nápravy a zámek předního i zadního diferenciálu. Tím nejenže snižuje námahu při otáčení na souvrati, ale také zmenšuje poloměr otáčení a minimalizuje roznášení zeminy.

Přední a zadní ramena
Vysoká nosnost pro těžká nesená nářadí
Díky nosnosti až 10 200 kg zvládne zadní tříbodový závěs traktoru série T8 připojení i těch nejtěžších nesených nářadí. Větší prosklené plochy poskytují vynikající výhled na zvedací ramena. Souvraťový managment (HTS) také snižuje námahu při sledování nářadí v zadní části.

Uživatelský souvraťový managment
Automatizované funkce jsou užitečné tehdy, pokud poskytují pohodlí obsluze v kombinaci s provozní flexibilitou. Propracovaná souvraťová automatika New Holland kombinuje jednoduché programování a následné upravení částí nahraných sekvencí, aby byla dosažena vyšší efektivita na poli. Systém umožňuje obsluze uložit na záznam posloupnost operací v sekvenci, které lze ihned po nahrání automaticky přehrávat stisknutím jednoho tlačítka. Pro úpravu předem naprogramovaných sekvencí používá obsluha monitor IntelliView, kde si může sekvence nastavit pro každé pole, nebo plodinu. Je to skvělý způsob, jak snížit únavu obsluhy během dlouhé pracovní směny.

Flexibilní dotěžování
Díky novému plně integrovanému přednímu závěsu New Holland je správné dotěžování traktoru ještě jednodušší. Můžete si vybrat z celé řady možností dotěžování, které budou dokonale vyhovovat každé individuální aplikaci. Závaží lze rychle a jednoduše instalovat i odstranit přímo z pohodlí kabiny.

Továrně montovaný přední závěs a vyvová hřídel
Již od začátku je série traktorů T8 připravena k práci s čelně neseným nářadím. Štíhlá kapota motoru umožňuje vynikající výhled dopředu. Vyvážený dlouhý rozvor usnadňuje plné využití nosnosti závěsu 5 810 kg. Zabudované elektronické ovladače předního závěsu jsou pro řidiče snadno dosažitelné. K dispozici je i přední závěs a vývodový hřídel pro pozdější instalaci.

Hydraulika
Traktory T8 jsou zkonstruovány tak, aby poskytovaly zvláště silný tah. To je klíčový prvek všech traktorů s výkonem nad 320 koní. Ale traktory T8 toho dokážou mnohem více. Od rýsovacího prkna až k traktoru na poli se táhne hlavní cíl, a to vytvořit maximálně univerzální traktor. Vývodový hřídel a hydraulická soustava traktorů T8 jsou plně integrované s EPM nejen k zajištění velkého výkonu, ale také pro dosažení jmenovitých otáček vývodového hřídele při snížených otáčkách motoru, což příznivě ovlivňuje spotřebu paliva. U traktorů New Holland T8 je univerzálnost součástí standardní výbavy.

Až 8 vnějších elektronicky řízených okruhů
Vnější okruhy hydrauliky nainstalované na traktorech T8 lze snadno identifikovat a přiřadit k ovladačům v kabině. Řidič má přístup ke všem osmi, aniž by musel odcházet od ovládacího panelu na loketní opěrce SideWinder™ II. Čtyři barevně označené páčky a centrálně umístěný joystick umožňují jednoduše identifikovat každý okruh hydrauliky a pracovat s ním s požadovanou přesností. Také CommandGrip umožňuje ovládat dva okruhy. Nastavení průtoku, časování a blokování lze provádět přesně podle aktuálně prováděné práce. Každý okruh je také možné naprogramovat do souvraťové automatiky HTS.

Ovládání průtoku pomocí monitoru IntelliView
Dotyková obrazovka monitoru IntelliView ™ umožňuje individuální nastavení rychlosti průtoku pro jednotlivé hydraulické okruhy. Procházejte menu a zvolte hydraulický okruh. Vyberte nastavení, které chcete upravit, a přetáhněte jezdec prstem na požadovaný prvek. Práce je hotová.

Čerpadlo MefaFlow
Standardní průtok hydrauliky činí 166 l/min. Při extrémně vysokých požadavcích na průtok dodává přídavné čerpadlo MegaFlow celkový průtok 282 l/min. Se systémem řízení výkonu motoru (EPM) lze v náročných podmínkách využívat plnou kapacitu hydraulického systému, protože se díky EMP zvyšuje výkon motoru až o 71 koní.

Model

Jmenovitý výkon (k)

Max. výkon s EPM (k)

Max. točivý moment
(Nm)

T8.320

250

320

1407

T8.350

280

351

1558

T8.380

311

382

1708

T8.410

340

409

1800

T8.435

380

435

1850

Video 

 


<< späť

15.2.2015
Václav Štursa ml.