" Traktory, žací stroje, pluhy, sklízečky | Biso Schrattenecker Sedlec
Home>Nové stroje

Nové stroje
Traktory New Holland

Nové stroje
Manipulátory

Nové stroje
Samohybné řezačky

Nové stroje
Kombajny

Nové stroje
Lisy New Holland

Traktory New Holland

Spoločnosť New Holland ponúka zákazníkom kolesové traktory vo výkonovom rozpätí 20 až 670 koní. V 15 modelových radoch nájdeme ako špeciály pre prácu v komunálnej sfére či sadoch a vinníkoch tak aj ťažké polí ťahače pre veľké poľnohospodárske podniky

více...

Manipulátory

Pre manipuláciu s materiálom v uzavretých priestoroch hál či silážnych jám alebo naopak pre prácu na nespevnených poľných hnojísk ponúka spoločnosť New Holland celkom 5 modelov teleskopických manipulátorov s dosahy ramien 5,7 až 9,6 m pričom max zdvíhacia kapacita sa pohybuje od 2,5 do 4 ton podľa konkrétneho modelu. Ide o stroje určené primárne pre poľnohospodárske prevádzky. Tomu zodpovedá ich konštrukcie a zakrytovanie jednotlivých častí, čo zaručuje dlhú životnosť aj v najťažších podmienkach.

více...

Samohybné řezačky

V roku 1961 bola vyrobená prvá samohybné zberové rezačka New Holland, konkrétne model SP 818. Aj vďaka nemu dnes patrí spoločnosť New Holland na špici v oblasti zberovej techniky. Model FR9000 to len dokazuje. Rezací bubon s 16, 24 alebo 32 rezacími nožmi, systém Variflow ™ umožňujúci zmenu vzdialenosti metača od rezacieho bubna, systém POWER CRUISE ™ II meniace pracovná rýchlosť rezačky podľa aktuálnych podmienok zberu zaručuje 100% vyťažení stroja rovnako ako 3D scanner slúžiace na plnenie vedľa idúcich prívesov.

více...

Kombajny

Spoločnosť New Holland ponúka zákazníkom širokú škálu kombajnov s tangenciálnym i axiálnym spôsobom mlatby. Ich inovatívne technológie sa stavia čelom k výzvam meniace sa poľnohospodárskej praxe a reaguje na potreby zvyšovania produktivity práce pri zachovaní minimálnych strát a poškodenia zrna. Moderný vzhľad týchto strojov podčiarkuje progresívne inovácie, ktoré za celú koncepcií, návrhom a vývojom kombajnov stojí.

více...

Lisy New Holland

Či potrebujete zlisovať seno, senáž či slamu New Holland má pre Vás ideálne riešenie v podobe lisov na valcové či obrie hranolovité balíky. Pod označením BR6090 COMBI je k dispozícii aj kombinovaný lis s baličkou, vďaka ktorému pri jednej pracovnej operácii vytvoríte kvalitný balík a zároveň ho zabalíte a šetrne uložíte na pozemok. Lisy na okrúhle balíky sú dostupné u modelov BR6000 v prevedení s pevnou komorou u modelov BR7000 potom variabilný komorou. Vysokotlakové lisy na obrie hranolovité balíky s označením BB9000 sú k dostaniu s lisovacou komorou s prierezom 0,7 x 0,8 m až 1,2 x 1,3 m podľa konkrétneho modelu.

více...