Home>Nové stroje  >Woodman>WOODMAN - konzole pro nakládací rameno pro traktory

WOODMAN - konzole pro nakládací rameno pro traktory

Speciální vybavení pro traktory do lesa

Jde o unikátní řešení, kdy se na traktor upevní první část konzoly a na druhou část se upevní nakládací rameno. Při odkládání se druhá část vyndá společně s nakládacím ramenem z uložení v první části konzoly a rameno je pak možné odstavit.

WOODMAN - konzole pro nakládací rameno pro traktory

Tento systém přináší následující výhody:

  • Síly, které vznikají při práci, jsou rovnoměrně rozkládány zpevňovací konstrukcí zadní nápravy a převodovky na zadní nápravu, převodovku a tělo traktoru.
  • Zpevňovací konstrukce traktoru je zkonstruována tak, že lze bez omezení nadále vyžívat zadní závěs, tříbodový závěs i vývodovou hřídel
  • Připojení a odpojení ramene trvá cca 7 minut a lze ho provést na jakémkoli povrchu. Způsob odkládání je podobný odkládání čelního nakladače.
  • Do konstrukce traktoru není při montáži zasahováno, všechny části jsou připevňeny šroubovými spoji. Hmotnost konstrukce je cca 400 kg. Výhled z traktoru, a to ani v případě montáže ramena s odkládáním v přední narušen.. Unikátní konzola Woodman umožňuje rychlé připojení a odpojení nakládacího ramena a dokonce i montáž navijáku společně s ramenem. Tříbodový závěs zůstává zachován.
  • Upínací konzola nakládacího ramena je použitelná pro všechna nakládací či speciální ramena všech typů a všech výrobců


<< späť

3.5.2019
Václav Štursa ml.