Home>Časopis  >Aktuálně>Maschio Gaspardo na výstavě ZEMĚ ŽIVITELKA 2014

Maschio Gaspardo na výstavě ZEMĚ ŽIVITELKA 2014

přijďte se na nás podívat!

Srdečně vás všechny zveme na tradiční - již 41. ročník - mezinárodního agrosalonu ZEMĚ ŽIVITELKA.

Výstava se uskuteční od 28. 8. do 2. 9. 2014 na výstavišti v Českých Budějovicích a značka MASCHIO GASPARDO tam nebude chybět!

Maschio Gaspardo na výstavě ZEMĚ ŽIVITELKA 2014

Jelikož Země Živitelka patří mezi události roku v oblasti zemědělsko-potravinářského sektoru je samozřejmostí, že i Maschio Gaspardo bude mít na výstavě svoje zastoupení. Po celou dobu výstavy se na vás budeme těšit u stánku společnosti AGRO-partner.

Nebojte se připravit dotazy a zeptat se nás na cokoli, co vás z oblasti strojů Maschio Gaspardo zajímá.

Kromě značky Maschio Gaspardo můžete na výstavě zhlédnout celou řadu  tuzemských i zahraničních vystavovatelů. Můžete se těšit na zemědělské stroje, zařízení, traktory. Po letech se také na výstavu vrací výrobci krmiv. Na výstavě nebude chybět ani přehlídka dvou hlavních plemen masného skotu nebo přehlídka regionálních chovatelů koz a ovcí. Výzkumný ústav živočišné výroby zde bude prezentovat všechna původní plemena hospodářských zvířat - od slepice až po koně. Potravinářskou výrobu zastoupí regionální potraviny oceněné značkou kvality ,,Regionální potravina“ a potraviny s národní značkou kvality KLASA. Organizátoři pro účastníky přichystali na každý den bohatý kulturní doprovodný program – hudební vystoupení, soutěže, dětský koutek, kolotoče a atrakce pro děti.

Tohle a ještě mnohem víc na vás čeká, pokud se rozhodnete na výstavu ZEMĚ ŽIVITELKA zavítat a nezapomeňte se stavit na stánek AGRO-partner s prezentací značky Maschio Gaspardo.

Súbory na stiahnutie

Vstupné a otevírací doba Pozvánka na beef show Mapa areálu výstaviště

<< späť

15.8.2014
spravce McRAI