Home>Časopis  >Aktuálně>Zatloukače kůlů společnosti Wrag

Zatloukače kůlů společnosti Wrag

Novinka v našem sortimentu

Od května letošního roku jsme pro Vás rozšířili nabídku produktů o profesionální zatloukače kůlů od anglické společnosti Wrag. Tyto stroje jsou nabízeny v různých modifikacích pro agregaci s traktory a smykem řízenými nakladači.

Zatloukače kůlů společnosti Wrag

Model Thrift
Jednoduchý výkonný farmářský zatloukač kůlů. Max. délka kůlu 3 m. Stroj samostatně volně stojící na třech nožkách, upíná se do zadního tříbodového závěsu traktoru, hydraulicky ovládaný náklon osy zatloukání. Bezpečnostní prvek, co by destička - pokrývka kůlu, jednoduše, ale účinně zabraňuje poškození kůlů, jako jsou trhliny a třepení na třísky. Možno přiobjednat hrot na přípravu díry, řídí předražení, v obtížném kamenitém, zmrzlém, nebo horkem vyschlém terénu.

Technické parametry:
- Hmontnost stroje: 450 kg,
- Hmotnost kladiva: standartně 200 kg / 300 kg

Model Thrift +
Rozšířená verze klasického Thriftu, umoňuje pracovat s osou zatloukání ve dvou rovinách. Max. délka kůlu je 3 m. Stroj samostatně volně stojící na třech nožkách,  se upíná do zadního tříbodového závěsu traktoru, hydraulicky ovládaný náklon osy zatloukání. Bezpečnostní prvek, co by destička - pokrývka kůlu, jednoduše, ale účinně zabraňuje poškození kůlů, jako jsou trhliny a třepení na třísky. Možno přiobjednat hrot na přípravu díry, řídí předražení, v obtížném kamenitém, zmrzlém, nebo horkem vyschlém terénu.

Technické parametry:
- Hmontnost stroje: 450 kg,
- Hmotnost kladiva: standartně 200 kg / 300 kg

Model Comander X
Zatloukač kůlů Comander X je navržen přesně pro Vaše potřeby, pokud jste profesionálním dodavatelem oplocení, nebo vlastníte rozsáhlé pastevní plochy, ať už s ním budete pracovat v teamu, nebo samostatně. Profesionalita a všestrannost spočívá především v možnosti využití i v kamenitém a nerovném terénu, v rozsahu 360 stupňů, v dostatečně rychlém tempu úderu a s bezpečnostní vychytávkou proti třepení kůlů. Noha zatloukače může pracovat zcela nezávisle na traktoru. Umožňuje s osou zatloukání pracovat kdekoli v rozsahu 360 stupňů, což znamená, že  bude možné dostat vodící stožár kladiva vždy do svislé polohy v jakkoliv nerovném terénu, nebo v rozích, které jsou pro jiné zatloukače nepřístupné. Bezpečnostní prvek, co by destička - pokrývka kůlu, jednoduše, ale účinně zabraňuje poškození kůlů, jako jsou trhliny a třepení na třísky. Možno přiobjednat hrot na přípravu díry, řídí předražení, v obtížném kamenitém, zmrzlém, nebo horkem vyschlém terénu.

Technické parametry:
- Hmotnost stroje 650 kg
- Hmotnost kladiva standardně 200 kg / 300 kg


Pro více informací kontaktujte Aleše Haladu na telefonním čísle: +420 602 816 858


<< späť

24.6.2012
jun