Home>Časopis  >Aktuálně>WARRIOR 7 TTV - limitovaná edice - 7250

WARRIOR 7 TTV - limitovaná edice - 7250

Výkon bez hranic

Traktory Agrotron 7250 TTV WARRIOR jsou určené pro ty, kteří chtějí opravdu jedinečný stroj a přitom nechtějí dělat kompromisy v oblasti použité technologie, designu a kvality. Jedná se o limitovanou edici s omezeným počtem vyrobených kusů. Traktory 7250 TTV WARRIOR jsou koncipované pro nejtěžší polní práce i přepravu materiálu. Dalším benefitem je exkluzivní příplatková výbava a výjimečná záruční doba plných 3 let poskytovaná výrobcem pouze pro tuto limitovanou edici WARRIOR.

WARRIOR 7 TTV - limitovaná edice - 7250

Ohromující dojem z magické černé
Síla, která je vidět, síla, kterou můžete cítit. Nezaměnitelný design od Giugiara v mocném černém provedení a výfuk s krytem z nerezové oceli dává Agrotronu 7250 TTV WARRIOR ohromující vzhled (volitelně dostupný i v klasické DEUTZ-FAHR zelené).0


Propracovaná technologie řady 7 TTV
Nezkrotnou energii řady 7 TTV můžete mít ve svých rukách. Legendární motory DEUTZ s výkonem až 263 k (194 kW) dávají Agrotronu 7250 TTV WARRIOR obrovskou tažnou sílu. Plynulé převodovky TTV s technicky nejvyšší rychlostí až 60 km/h poskytují nepřekonanou a jemně dávkovatelnou jízdní a pracovní dynamiku při udržení nejnižší spotřeby.

Osvětlení

Více světla, více vykonané práce: balíček osvětlení WARRIOR LED
Balíček osvětlení WARRIOR LED s pracovními LED světly a xenonovým majáčkem vám umožní splnění jakékoliv mise precizně a bezpečně – za každého počasí i za velmi špatných světelných podmínek.

Záruka

Jistota, která tu ještě nebyla: 3 ROKY plná záruka
Agrotrony 7250 TTV vydrží vše. Bez jakýchkoliv otázek a výjimek. I proto dává vůbec poprvé DEUTZ - FAHR na všechny modely limitované edice WARRIOR záruku celé 3 roky (max. 3000 Mth) zcela bez spoluúčasti. Jedinou podmínkou je servisní smlouva s autorizovaným servisem. Tím nabízí DEUTZ - FAHR jedinečnou možnost získat stroj se zárukou, která přesahuje veškeré zákonné povinnosti i zvyklosti.

Vybavení a kabina

Vybaven pro připojení jakéhokoliv nářadí
Připojujte nářadí rychle, bezpečně a precizně. Všechny modely Agrotronu 7250 TTV WARRIOR je možné vybavit hydraulickým třetím bodem, až 7 elektricky ovládanými okruhy a spoustou dalších výbavových prvků. Součástí základního vybavení jsou vývody Power Beyond a ISOBUS zásuvka.

Velitelský můstek v exkluzivním designu
Abyste mohli naplno pocítit sílu a propracovanost Agrotronu 7250 TTV WARRIOR i při jízdě, je každý stroj z této edice vybaven exkluzivním polokoženým sedadlem Comfort Dynamic DDS s ventilací, černým WARRIOR koberečkem na podlahu a maximálním WARRIOR LED osvětlením.

Technické údaje

Súbory na stiahnutie

WARRIOR 7 TTV - LIMITOVANÁ EDICE - 7250

<< späť

2.4.2015
Václav Štursa ml.