Home>Časopis  >Aktuálně>Maschio Gaspardo na TECHAGRO Brno 2014

Maschio Gaspardo na TECHAGRO Brno 2014

S produkty značky Maschio Gaspardo největšího světového výrobce zemědělských strojů se můžete setkat i na mezinárodním veletrhu zemědělské techniky TECHAGRO, který se uskuteční tradičně v Brně od 30. března do 3. dubna.

Všechny zemědělce a fanoušky zemědělských strojů a prvotřídní techniky srdečně zveme na náš veletržní stánek. Připravili jsme pro Vás příjemné prostředí se spoustou novinek a na vaše otázky budou odpovídat pouze odborně zdatní, milí a sympatičtí profesionálové ;)

Maschio Gaspardo na TECHAGRO Brno 2014

 

Přijďte se přesvědčit, že svému řemeslu rozumíme. Kromě nabídky zemědělských strojů Maschio Gaspardo na brněnském výstavišti naleznete nejrozmanitější škálu novinek a nápadů z mnoha oborů.

Svět zemědělských inovací a novinek na jedom místě - TECHAGRO 2014

Mezinárodní veletrhy TECHAGRO, ANIMAL, VETEX, SILVA REGINA a BIOMASA zaujímají pevné místo mezi předními evropskými výstavami zemědělské a lesnické techniky. Každý ročník přináší ucelenou přehlídku nových technologií, produktů a služeb pro zemědělství, lesnictví, myslivost, veterinářství a nově také pro obor obnovitelných zdrojů energie.

 

Súbory na stiahnutie

Pozvánka na veletrh Techagro v Brně Plánek veletrhu TECHAGRO 2014 Informační prospekt veletrhu TECHAGRO 2014

<< späť

13.3.2014
spravce McRAI