Home>Časopis  >Aktuálně>Úplný sortiment kosačiek Kverneland

Úplný sortiment kosačiek Kverneland

Kosačka pre každého

Kverneland sa vyznačuje kompletným sortimentom kosačiek na rovný povrch s pracovnou šírkou od 1,66 do 9,50 m. Čokoľvek potrebujete na optimalizáciu systému žatvy, máme na tento účel vyrobený stroj na mieru.

Úplný sortiment kosačiek Kverneland


Kverneland 5000 M Series – Maximalizácia efektívnosti, rastúca ziskovosť

Riešenia motýľov v pracovnej šírke 8,7 - 9,5 m, prevádzkované s traktormi od 140 hp. S integrovaným parkovacím zariadením pre kompaktné vertikálne skladovanie a k dispozícii s nastaviteľným hydraulickým prítlakom.

Kverneland 2800 M Series – Jednoduchý dizajn, kvalitný výstup

Stredové zavesenie na 2,8 - 4,0 m stroje s vynikajúcou flotáciou pre obmedzené opotrebenie šmyku a maximálnu ochranu strniska. K dispozícii s hydraulickým nastavovaním prítlaku na zem.

Kverneland 2800 F/FS Series - Ak hľadáte sofistikovaný výkon

Čelne nesené žacie stroje 2.8-3.2m sa vyznačujú vynikajúcou schopnosťou kopírovania zeme, ľahkou obsluhou a nízkou hmotnosťou. Navrhnuté pre vertikálny rozsah 640 mm a 17 ° horizontálne prispôsobenie. Model FS má jedinečný aktívne riadený zhŕňač.

Kverneland 2600 M Series – Flexibilné odpruženie, ľahké ovládanie

Kosačky 2.4-3.2m navrhnuté s veľmi flexibilným zavesením na vynikajúce kopírovanie terénu. Spojenie umožňuje kosenie v strmých uhloch alebo v kopcovitých podmienkach.

Kverneland 2500 MH Series – Kvalitné kosenie, hydraulické odpruženie

Kosačky s hydraulickým centrálnym zavesením, ktoré podporujú rýchle prispôsobenie a rovnaký tlak na zem po celej pracovnej šírke 3,2 až 4,0 m.

Zdroj: Kverneland

Další zajímavé články:


Modernizace nesených pluhů Kverneland
Kverneland Group je výrobce zemědělské techniky s dlouhou tradicí. Na začátku to byla malá dílna, v níž zakladatel vyráběl nože a nůžky pro zákazníky z blízkého okolí...

Pokračování zde.


Nesená disková kosa Kverneland radu M
Uvažujete alebo potrebujete novú kosu. Kverneland je tá správna voľba. Vyberte si ponuky tú správnu pre Vaše potreby a podmienky. S Kvernelandom...

Pokračování zde.


Kverneland upravuje přesnost u secích strojů DG
Společnost Kverneland inovovala své secí stroje DG o pracovním záběru 9 a 12 m. Secí stroj DG druhé generace přináší vylepšený mechanizmus sklápění a vylepšené rozložení hmotnosti...

Pokračování zde.Video 


 


 

 


<< späť

16.7.2020
Moderátor