Home>Časopis  >Aktuálně>Traktor Šou v Borovníku u Tišnova

Traktor Šou v Borovníku u Tišnova

Společná expozice se ZŠ a SŠ Tišnov

V neděli 21.6.2015 se konala velmi povedená Traktor Šou v Borovníku u Tišnova. Na akci se předvedlo mnoho zemmědělské techniky od pro nás již historické až po nejmodernější.. Návštěvníci, kteří přišli v hojném počtu, mohli sledovat disciplíny zručnosti řidičů traktorů, které se konaly až do večera, kdy bylo následné vyhlášení výsledků. Kdo měl zájem, mohl se nechat svézt na připravené technice a cítit tak rozdíly historie a současnoti na vlastní kůži. Jednou ze zajímavostí, byl i oboustranný automobil, který byl vyroben naší partnerem, ZŠ a SŠ Tišnov.

Traktor Šou v Borovníku u Tišnova

V rámci našeho společeného stánku jste zde mohli zahlédnout nový nákladní vůz pro autoškolu značky Iveco, který škola dostala v rámci dotací nebo obdivovat malý model starého traktoru.

Z větší techniky jsme zde představili New Holland 7050 s podrývákem Maschio Artiglio.
Dalšími stroji byly BISO Tiger s neseným postřikovačem Unigreen Teko a BISO Tiger s přesným secím strojem Gaspardo MTE 6R BBP.

Další kroky v naší dvouleté spolupráci se ZŠ a SŠ Tišnov projednával jednatel naší společnosti Ing. Václav Štursa Ph.D. s ředitelem Tišnovského učiliště Ing. Rudolfem Maškem.

Neváhejte a podívejte se na fotoreport z této opravdu povedené akce.

Doufáme, že se vám celý den líbil stejně jako nám a uvidíme se na dalších akcích!

Váš tým BISO Schrattenecker.


<< späť

21.6.2015
Václav Štursa ml.