Home>Časopis  >Aktuálně>Rosiče CIMA - vyvinuto a vyrobeno v Itálii

Rosiče CIMA - vyvinuto a vyrobeno v Itálii

Vyvinuto, vyrobeno a dotaženo do posledního detailu v srdci Itálie

Každá mechanická část rosiče či rozmetadla CIMA je od počáteční myšlenky navržena a vyrobena přímo ve výrobním závodu CIMA. Kompletní kontrola nad produkcí a vysoká specializace pracovníků, ve spolupráci s farmáři po celém světě, zajišťují kvalitní výrobky dotažené do posledního detailu.

Rosiče CIMA - vyvinuto a vyrobeno v Itálii

Cílem produktů CIMA je zajištění maximální kvality každé čási vybavení, které odchází k zákazníkovi z výrobní linky pro použití v ohraně porostů vinné révy, ovocných stromů či zeleniny. Vyjímkou nejsou ani speciály pro aplikaci na rostliny kiwi, palmy a další.

Tisíce spokojených zákazníků po celém světě
Pozitivní odezva od zákazníků po celém světě pomáhá dalšímu rozvoji značky a obohacuje produkty o různé řešení pro každou individuální aplikaci. Díky této flexibilitě si nachází cestu k produktům CIMA každým rokem více a více zákazníků.

Kvalita a zkušenosti

Nejlepším ukazatelem kvality produktů CIMA je skutečnost, že téměř 80% produkce míří na zahraniční trhy, které každoročně rostou. Právě díky úzké spolupráci s různými oblastmi světa se produkty CIMA dokáží přizpůsobit téměr každému druhu aplikace.

Vývoj v CIMA se stále pohybuje kupředu tak, aby plnil požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků.

Video 


 


 

 


<< späť

9.4.2019
Václav Štursa ml.