Home>Časopis  >Aktuálně>Revoluční rosiče pro opravdové profesionály

Revoluční rosiče pro opravdové profesionály

Špička mezi nesenými a taženými rosiči z Itálie

Přinášíme Vám novinky z vinařské a sadařské techniky. Společnost BISO Schrattenecker nově nabízí ve svém sortimentu rosiče a rozmetadla od specializovaného výrobce CIMA s vývojem a výrobou přímo v srdci severní Itálie, které vynikají inovacemi opírajícími se o dlouholeté zkušenosti v terénu. Výroba na míru dokáže reagovat i na ty nejnáročnější požadavky – od postřiků 4 řádků vinice během jednoho průjezdu až po ošetření palem v Malaysii či kiwi na Novém Zélandu. Na rosiče CIMA spoléhají tisíce uživatelů po celém světě.

Revoluční rosiče pro opravdové profesionályÚspora vody 60 až 80 % při vyšší kvalitě postřiku

Venturiniho trubice – to je odpověď na otázku, čím jsou také rosiče CIMA unikátní. Tato technologie umožňuje ideální roztříštění kapiček tak, že zajistí 10x lepší pokrytí listů postřikem a díky tomu razantně sníží spotřebu vody zároveň s navýšením výkonnosti stroje. Zároveň také dosahují značného snížení ztrát postřiků a úkapů z listů.

Maximální variabilita pro každé využití
U rosičů CIMA díky individuálnímu přístupu výroby jsme schopni nabídnout řešení téměř pro každou aplikaci, včetně speciálních požadavků.
Dalším odlišujícím prvkem u CIMA je rozšířené porfolio o „kloubové“ provedení taženého rosiče, které je určeno do omezených prostor pro lepší obratnost. V nabídce jsou ovšem i klasické nesené a tažené provedení. Samozřejmostí je velká paleta stavitelných difuzorů, které jsou u těchto strojů zcela unikátní a nádrže z kvalitních materiálů.
Zásadním prvkem je také centrifugální (odstředivé) čerpadlo s nulovými požadavky na údržbu, které zajišťuje dlouhodobý chod v kombinaci s pohonným řemenem se schopností absorbovat jakékoliv rázy a vydrží až 5000 motohodin provozu. Celkově se jedná o jednoduché, na údržbu nenáročné řešení.

Vyrobeno a vyvinuto spičkami v oboru v srdci Itálie
Vyvinuto, vyrobeno a dotaženo do posledního detailu v Itálii pro profesionální vinaře a sadaře po celém světě.
Více informací naleznete na tomto odkazu.

Zaujala Vás unikátní technologie rosičů CIMA?
+420 606 183 360, info@biso.eu


Další informace k unikátním rosičům CIMA pro Vás již chystáme!

Súbory na stiahnutie

Prospekt ke stažení

Video 


 


 

 


<< späť

9.4.2019
Václav Štursa ml.