Home>Časopis  >Aktuálně>Ohlédnutí za Dny otevřených dveří BISA 21. - 22.11.2012

Ohlédnutí za Dny otevřených dveří BISA 21. - 22.11.2012

Ve dnech 21. a 22. listopadu 2012 se konaly v areálu střediska firmy BISO SCHRATTENECKER, s.r.o., již tradiční Dny otevřených dveří. Letos naše stáj nabízela velice kvalitní portfolio produktů zastupovaných značek KVERNELAND,NEW HOLLAND, MASCHIO GASPARDO, LAVERDA, a jiné.

Ohlédnutí za Dny otevřených dveří BISA 21. - 22.11.2012

Dny otevřených dveří již tradičně zahájil jednatel společnosti Ing.Václav Štursa a vedoucí střediska v Sedleci pan Martin Ondrák, kteří svým návštěvníkům připravili velmi zajímavé portfolio traktorů NEW HOLLAND, BISO YTO a strojů na zpracování půdy a secí stroje značky KVERNELAND. V neposlední řadě byli představeny sklízecí mlátičky značky LAVERDA a také známá italská značka na zpracování půdy MASCHIO GASPARDO, kterou zde prezentoval pan Marek Valentíny. Pro návštěvníky byl tak připraven vskutku nečekaný zážitek v podání strojů všech vystavených značek.

 

Dny otevřených dveří se konaly dva dny a ani chladnější počasí neodradilo velký počet návštěvníků, jejichž počet přesáhl číslo 250. Pro zahřátí byl nachystán horký svařáček a výborné občerstvení. Každý návštěvník si odnesl upomínkové předměty a cenné informace od našich pracovníků, kteří se všem příznivcům zemědělské techniky naplno věnovali.

Za Vaši  návštěvu Vám děkujeme a budeme se těšit na další setkání.

Tým střediska BISO v Sedleci u Mikulova.

 


<< späť

24.11.2012
vendy