Home>Časopis  >Aktuálně>Novinky ze skupiny Maschio Gaspardo

Novinky ze skupiny Maschio Gaspardo

Nové spojení se společností FRIULI SPRAYERS

Skupina Maschio Gaspardo podepsalo nové výrobní partnerství s firmou FRIULI Sprayers z městečka Torviscosa, Udine, která je vedená rodinou Tosoratti. Stoje zde vyráběné jsou speciální rosiče pro vinice a sady s možností recyklace postřiku.

Novinky ze skupiny Maschio Gaspardo

Menší dopad na životní prostředí a snižení nákladů: s inovativními jsme schopni ušetřit až 50% postřiku oproti konvenčním strojům, poloviční snížení nákladů a zároveň ochrana přírody, to jsou hlavní výhody těchto technologií.

Značka Friuli Sprayers byla založena roku 1960 a je jedničkou přes 50let ve vývoji a produkci inovativních rosičů s recyklací postřiku, nesených i tažených případně i ramenových rosičů. Firma je vedena bratry Ginem a Renzem Tosorattiovými a pokračovateli jsou syn Daniele a dcera Cristina.

Aktuální výroba se rozkládá na 10,000 m s krytou plochou 5.000, která je vybavena fotovoltaickou elektrárnou. Geotermální systém vytápění firma využívá v kancelářích a skladech.

Díky novému partnerství skupina Maschio Gaspardo pokračuje v růstu a připojí recyklační technologii k produktům Unigreen. Rozšířením produktových řad dokážeme nabídnout všechny fáze mechanizace.

Ve výrobním závodě Torviscosa u Udine, inovativní modely rosičů jsou vyvíjeny a vyráběny a poté prodány po celém světě díky značce Maschio Gaspardo. Bylo najmuto 50 zaměstnanců a postupně se bude výrobní závod rozšiřovat kvůli zvýšení produkce výroby.

“Právě jsme zveřejnili náš výrobní plán pro roky 2014-2018 a klíčové slovo, je vždy růst, z pohledu postupného vylepšování.“ Vysvětluje Giorgio Maschio, vicepresident Maschio Gaspardo Group. “Toto nové partnerství nám umožňuje, abychom byli lépe konkurenceschopní s vysoce kvalitními stroji ať v itálii tak na zahraničních trzích. Chci poděkovat rodině Tosoratti společně s dodavateli a bankovními institucemi za jejich pomoc a podporu.“ Říká Egidio Maschio, president Maschio Gaspardo Group

“Spolupráce s Maschio Gaspardo Group podpoří naši přítomnost v Itálii a urychlí naši mezinárodní vývoj,” potvrzují bratři Tosoratti. “Věříme, že tento model růstu představuje nejefektivnější řešení k dosažení vedení mezi mezinárodními korporacemi v sektoru, zaměření na zvýšení produkce, obratu a zaměstnanců.”


<< späť

27.5.2014
Václav Štursa ml.