Home>Časopis  >Aktuálně>Kverneland upravuje přesnost u secích strojů DG

Kverneland upravuje přesnost u secích strojů DG

Inovace secích strojů Kverneland DG

Společnost Kverneland inovovala své secí stroje DG o pracovním záběru 9 a 12 m. Secí stroj DG druhé generace přináší vylepšený mechanizmus sklápění a vylepšené rozložení hmotnosti pro ideální zatížení traktoru.

Kverneland upravuje přesnost u secích strojů DG

„Secí stroj DG II je uchycený do spodních ramen traktoru pomocí rozporky. To zajišťuje maximální stabilitu a rozložení váhy jak při práci, tak při sklápění a rozkládání stroje“ vysvětluje produktový manažer Graham Owen. „Tento chytrý systém rozložení váhy umožňuje také snadnější manipulaci i v agregaci s menšími a lehčími traktory – typicky v rozmezí 200-250 koní“.

Dalším důležitým prvkem je systém přítlaku „Active-on“, který zajišťuje tlak na půdu až 80 kg na každé dvojdiskové výsevní botce.

Zajímavě řešený je také elektronicky řízený výsev, který funguje zvlášť pro levou a pravou stranu secího stroje. Množství výsevku se může lišit od 2 do 320 kg/ha s variabilním dávkováním osiva. Každá výsevní jednotka může být osazená systémem, který varuje při ucpání coltrů.

Zásobník na 6 000 litrů slouží pouze pro osivo.

Ovládání stroje pomocí ISOBUS konektivity nabízí kompletní souvraťový managment pro hydraulické funkce. Ve výbavě na přání naleznete velké množství různých variací pro každou aplikaci.

Zdroj: https://www.profi.co.uk

Další zajímavé články:Dvě ocenění pro postřikovač Kverneland iXtrack série T
Návěsný postřikovač iXtrack obdržel ocenění za průmyslový design a za ergonomický produkt. Cena Good Industrial Design (GIO) je jedním z nejdůležitějších ocenění za design...

Pokračování zde.


Nesená disková kosa Kverneland radu M
Uvažujete alebo potrebujete novú kosu. Kverneland je tá správna voľba. Vyberte si ponuky tú správnu pre Vaše potreby a podmienky. S Kvernelandom...

Pokračování zde.Kverneland 6300 S – vylepšená verze legendy
Nová generace poloneseného otočného pluhu Kverneland 6300 S Variomat se zvýšenou průchodností. V norském Kleppu se přes sto let vyrábí pluhy všech kategorií...

Pokračování zde.

Video 

 


<< späť

9.1.2020
Jiří Vomela