Home>Časopis  >Aktuálně>KUBOTA V NAŠEM PORTFÓLIU

KUBOTA V NAŠEM PORTFÓLIU

BISO SERVISUJE A PRODÁVÁ TRAKTORY KUBOTA

Na základě dohody s dovozcem strojů KUBOTA společností ŠUPA TECHNIKA jsme získali zastoupení této značky pro naše regiony jako autorizovaný partner pro servis, dodávky náhradních dílů a prodej strojů KUBOTA na slovenském trhu.

KUBOTA V NAŠEM PORTFÓLIU

KUBOTA je značka, která za poslední roky upevňuje svoje postavení na trzích v Evropě. Má dominantní postavení v komunálním segmentu a v posledních letech vstoupila i na trh standardních zemědělských traktorů. Její nové modelové řady M6 a především M7 jsou toho důkazem.

Značný důraz je kladen na servis. V první fázi jsme spustili servis traktorů KUBOTA na střediscích BISO Rohovce (více zde) a BISO Hurbanovo (více zde). Dodávky ND KUBOTA jsou již v systému BISO funkční. Nyní postupně procházíme školeními na portfolio této značky. Naše servisy zajišťují záruční i pozáruční servis v programu KUBOTA CARE.

Od značky KUBOTA očekáváme posílení v segmentu klíčových řad traktorů M4, M5, M6 a firemní vlajkové lodi M7. Díky řadě M5 Narrow je KUBOTA velmi úspěšná i ve vinohradech a sadech.

V krátké době budeme mít na středisku BISO Hurbanovo k dispozici předváděcí a skladové traktory klíčových modelových řad a věříme, že vám budeme schopni nabídnout zajímavé modely s výborným poměrem úrovně použité techniky, kvality zpracování a zajímavé ceny v kombinaci s kvalitním servisem a rychlou dodávkou ND.

Důvěry ze strany zástupců této značky si vážíme a věříme, že společně dokážeme našim zemědělcům nabídnout kvalitní stroje se stejně kvalitním servisem a podporou po celou dobu jejich provozu.

V rámci spolupráce se společností ŠUPA TECHNIKA se na nás můžete obracet i ohledně nabídek na traktory Antonio Carraro a sklízeče hroznů PELLENC.

 

KUBOTA – výrobní program ve formátu pdf ke stažení níže v článku.


Súbory na stiahnutie

Prospekt ke stažení

Video 

 


<< späť

19.10.2021
Václav Štursa ml.