Home>Časopis  >Aktuálně>Inovované shrnovače od Krone

Inovované shrnovače od Krone

Dva shrnovače Swadro obdrželi inovace

Inovace se týká i top modelu v sérii - TC880 Plus, který je ideální pro shrnování nejen trávy, ale i slámy.

Pro shrnování trávy a slámy je bezpochyb inovovaný stroj Swadro TC880 Plus více než ideálním strojem. Tento shrnovač získal řadu vylepšení, oproti shrnovači Swadro 900, který ho mimo jiné nahradí.

Inovované shrnovače od Krone

Z kabiny traktoru je možné individuálně nastavovat nastavení každého rotoru, jako je jejich výška nebo pracovní záběr. Pracovní záběr shrnovače TC880 Plus je od 7,6 m do maximálních 8,8 m, přičemž pracovní záběr lze pohodlně nastavovat z kabiny traktoru. Každý rotor má průměr 3,6 m a s rameny 13, nechybí nová převodovka. Převodovka rotoru je bezúdržbová s robustní nemazanou vodící dráhou Duramax. Ta se používá na všechny shrnovače od jednorotorových až po 19metrové s šesti rotory - Swadro 2000.

Shrnovač může být vybaven nuceně řízenými zadními koly, která pak sledují stopu traktoru.

Přepravní výška je méně než čtyři metry, lze ji nastavit pohodlně z kabiny traktoru, ale je tady také možnost shrnovač ještě snížit. Při přepravě se jistě ocení hyfraulické automatické zámky.

Krone Swadro TC880 vyžaduje traktor o výkonu alespoň 55 koní. Řada TC zahrnuje i bratříčka s maximální pracovní šířkou 7,6 m s názvem Swadro TC 760, zde je průměr rotoru 3,3 m namísto 3,6 m.


Text – Milan Jedlička


<< späť

30.7.2014
Václav Štursa ml.