Home>Časopis  >Aktuálně>Inovace v lisech řady Roll-Belt

Inovace v lisech řady Roll-Belt

Vylepšené lisy s variabilní komorou

New Holland byl inovátorem v segmentu lisů Roll-Belt na kulaté balíky po více než 25 let, zavedl také mnoho průkopnických prvků, které využívají lisy s variabilní komorou dodnes. Úspěch lisů Roll-Belt dokládá 235 000 prodaných lisů po celém světě.

Inovace v lisech řady Roll-Belt

Nejnovější generace sází na kvalitu a perfektní pracovní výkon
Nejnovější generace lisů Roll-Belt nabídne farmáři schopnost vyprodukovat balík o větší hustotě a snadnou obsluhu. New Holland jde ještě dále a lisy jsou nyní schopny poskytovat konzistentní špičkový výkon ve všech lisovaných plodinách o jakékoliv vlhkosti. Rovněž zvýší produktivitu tím, že maximalizuje dobu provozuschopnosti.

Vyšší produktivita, nižší únava, jednotná velikost balíku a nižší spotřeba paliva, to vše s novým systémem IntelliBale™
Co přináší systém IntelliBale™? Systém automatizuje kontrolní funkce traktoru, což snižuje únavu a spotřebu paliva. Systém je kompatibilní s traktory T6 AutoCommand, jakož i T7 AutoCommand. Tato technologie zcela přebere operace, které by jinak prováděl řidič traktoru. IntelliBale™ automaticky zastaví traktor, otevře zadní část, vyloží balík a zavře v případě, kdy dojde ke splnění předem nastavených hodnot (průměr balíku atd.). Poté systém vyšle řidiči signál k opětovnému lisování. Kromě snížení spotřeby paliva a únavy řidiče, zákazníci ocení jednotnou velikost balíku, které je dosaženo s technologií IntelliBale™.

Video 

 


<< späť

14.2.2017
Václav Štursa ml.