Home>Časopis  >Aktuálně>EXPO 2015 s New Holland Agriculture

EXPO 2015 s New Holland Agriculture

Pavilon New Holland na světové výstavě EXPO 2015

Pojďte se s námi podívat, jak bude probíhat světová výstava EXPO za účasti společnosti New Holland. Jsme jediní, kteří z oblastí zemědělství vystavují. Pavilon byl otevřen již 1. května a uvede množství akcí, výstav a konferencí. Vše se bude odehrávat v duchu udržitelného a precizního zeměděství, které krmí svět.

EXPO 2015 s New Holland Agriculture

Pavilon New Holland, neboli pavilon udržitelného zeměděství je umístěn v centru celého vístaviště a v blízkosti jezera Arena. New Holland pavilon patří k nejvíce povedeným z celé výstavy. Zajisté nepřehlídnete! Světová výstava bude trvat až do 31. října a očekávají se miliony návštěvníků. Náš pavilon je zaměřen na šetrnou mechanizaci, precizní zemědělství, respektování a ochranu životního prostředí. To vše pod heslem "Together we feed the world", neboli "Společně krmíme planetu".

Posuďte sami, zda se New Holland pavilon z venčí povedl. Fotografie interiéru nenajdete úmyslně, protože nechce kazit překvapení těm, kteří se na tuto světovou výstavu chystají. Pokud zavítáte, určitě neuděláte chybu!


<< späť

4.5.2015
Václav Štursa ml.