Home>Časopis  >Aktuálně>Dvě ocenění pro postřikovač Kverneland iXtrack série T

Dvě ocenění pro postřikovač Kverneland iXtrack série T

Návěsný postřikovač iXtrack obdržel ocenění za průmyslový design a za ergonomický produkt

Cena Good Industrial Design (GIO) je jedním z nejdůležitějších ocenění za design a uznání za řemeslnou výrobu v Nizozemsku. K nominaci je nezbytné splnit náročná kritéria, jako je funkčnost, design, autentičnost, ergonomie a použitelnost.

Dvě ocenění pro postřikovač Kverneland iXtrack série T

Řada postřikovačů iXtrack T je navržena a vyvinuta ve spolupráci s nizozemskou designérskou agenturou Flex/design.

Dle poroty obdržel postřikovač iXtrack T zvláštní cenu za ergonomii, protože modulární struktura nádrže a způsob, jakým jsou hlavní části logicky umístěny a také mimořádně dobře dostupné pro obsluhu, údržbu a servis.

Produktová řada postřikovačů iXtrack T byla vyvinuta ve spolupráci se zemědělci - uživateli a byla navržena se zaměřením na krátký, nízký a kompaktní design v kombinaci se špičkovou elektronikou, softwarem, uživatelským komfortem a intuitivní logikou.

První z řady, iXtrack T3, byl představen na mezinárodním veletrhu Agritechnica 2017 v Hanoveru. V roce 2018 byl představen iXtrack T4 a na letošní výstavě Agritechnica 2019 měl svoji premiéru největší z řady - model iXtrack T6 z rodiny červených postřikovačů Kverneland.

Tento vítězně oceněný postřikovač iXtrack serie T byl prezentován na výstavní ploše Kverneland Group na veletrhu Agritechnica 2019 v Hannoveru.

Celou expozici Kverneland si můžete prohlédnout zde.

Video 

 


<< späť

29.10.2019
Moderátor