Home>Časopis  >Aktuálně>DEUTZ-FAHR získal ocenění TRACTOR OF THE YEAR 2013

DEUTZ-FAHR získal ocenění TRACTOR OF THE YEAR 2013

Dvojitý úspěch pro traktor DEUTZ-FAHR Agrotron 7250 TTV

Nejsilnější zástupce nové modelové řady 7 od značky DEUTZ-FAHR – Agrotron 7250 TTV získal na mezinárodní výstavě EIMA v Bolgoni v Itálii prestižní ocenění „Tractor of the Year 2013“ a zároveň se mu podařil husarský kousek a to získat i další významné ocenění a to cenu za design traktoru „Golden Tractor for Design“.

DEUTZ-FAHR získal ocenění TRACTOR OF THE YEAR 2013

Prestižní cena Tractor of the Year je udělována každý rok nezávislou mezinárodní porotou vybranou z novinářů z celé Evropy. I v tomto roce hodnotila 20člená porota nejlepší traktor na trhu. S nástupem Agrotronu TTV 7250 se DEUTZ-FAHRU poprvé v historii společnosti podařilo získat jak cenu traktor roku tak i cenu za design.

Generální ředitel výrobce, Lodovico Bussolati, se vyjádřil následovně: „Jsme nesmírně potěšeni, že se nám s novou „Sedmičkou“ podařilo v traktorové branži takto významné ocenění získat. Vnímáme tento úspěch jako uznání zvýšených investic do vývoje nových pokrokových technologií a obrovského pokroku, který jsme učinili v oblasti designu a komfortu.“

DEUTZ-FAHR Agrotron 7250 TTV

Nová řada 7 od DEUTZ-FAHRU je souborem hned několika technických inovací a novinek: Nový, úsporný motor DEUTZ TCD 6.1 se systémem SCR, plynulá převodovka TTV s maximální rychlostí až 60 km/h a až 100% mechanickou účinností, nový bezpečnostní koncept obsahující nejenom posilovač brzd ale i suché kotoučové brzdy na přední nápravě, nový koncept osvětlení s využitím LED světel, vynikající funkční vzhled a uspořádání kabiny navržené renomovaným italským designovým studiem Giugiaro.

V České Republice byla nová modelové řada 7 představena v rámci 20. Výročí společnosti Garnea a.s., výhradního importéra značky DEUTZ-FAHR do České Republiky. Traktory modelové řady 7 jsou od ledna 2013 k dispozici u všech dealerů DEUTZ-FAHR v celé České Republice. V případě zájmu je možnost si na vlastní kůži vyzkoušet, jak se pracuje s vítězem letošního ročníku této prestižní soutěže.


<< späť

27.1.2013
jun