Home>Časopis  >Aktuálně>Den zemědělce v Kámeni 2015

Den zemědělce v Kámeni 2015

Sortiment Maschio Gaspardo

Každé dva roky se zemědělci schází na Dni zemědělce u obce Kámen, kterou pořádá firma ProfiPress. Letos akce proběhla 16. a 17. září 2015 a my jsme se společně se značkou Maschio Gaspardo vydali s kompletním sortimentem zpracování půdy, setí a údržby krajiny. Celou akci doprovázelo velice dobré počasí, což nebylo příliš tradicí.

Den zemědělce v Kámeni 2015

Co jste mohli na stánku MG vidět?
Jednou z horkých novinek, která byla představena v premiéře pod skupinou Maschio Gaspardo byly lisy značky Feraboli. Na stánku bylo vystaveno provedení Entry, s pevnou lisovací komorou a bez řezání, které je vhodné spíše pro menší farmy. Druhou variantou bylo provedení Extreme HTC 265 s variabilní komorou a řezáním. Stroj nabízí tvorbu balíku o šíři 1200mm a s Ø od 500 do 1650mm. Zajímavostí tohoto stroje je variabilní geometrie jádra balíku. Jedná se o ojedinělý systém, který nabízí pouze značka Feraboli.

Samozřejmostí na našem stánku byly stroje, které se u nás proslavily svou robustností a výbornou prací, podrýváky. Na stánku byl vidět dlouhodobý bestseller, Artiglio 300/7 s dvojitým zubovým válcem o průměru 220mm. Díky letošním podmínkám, každý uvítá kvality těchto strojů. Podrýváky firma Maschio vyrábí v nejširším záběrovém portfoliu na trhu od 130 do 700cm.

Ze dalších strojů na zpracování půdy se na stánku nacházel diskový podmítač UFO600 v provedení s dvojitými prutovými válci. Stroj osazený výbornými extrémně odolnými ložisky CultiHub, reprezentoval nejrobustnější třídu podmítačů ve své kategorii a zároveň vlajkovou loď celého zpracování půdy od Maschia.

A co dalšího bylo k vidění?
Ze strojů na zpracování a údržbu zeleně zde byly vidět dva zástupci, Tigre 250 a Gemella 470.

Ochrana rostlin je nedílnou součástí zemědělství a díky značce Unigreen, dokážeme nabídnout ucelené portfolio. Ze zástupců rosičů byl prezentován pneumatický rosič URANO 1100 s jednoduchým ovládáním. Dalším exemplářem byl postřikovač TEKO, provedení nesené s kapacitou 1150l a záběrem ramen 15m.

Kategorii secích strojů Gaspardo vystavovalo spíše stroje pro střední farmy. Mechanický secí stroj Nina v provedení 400, obilný secí stroj s pneumatickou dopravou osiva Pinta 450 a pro přesný výsev MTE 6R s centrálním zásobníkem hnojiva.

Děkujeme vám za návštěvu na stánku

Váš tým BISO Schrattenecker


<< späť

23.9.2015
Václav Štursa ml.