Home>Časopis  >Aktuálně>Den otevřených dveří 2014

Den otevřených dveří 2014

Středisko Sedlec u Mikulova

Dne 20. listopadu 201 se konal v areálu střediska firmy BISO SCHRATTENECKER, s.r.o., již tradiční Den otevřených dveří. Letos naše stáj nabízela velice kvalitní portfolio produktů zastupovaných značek KVERNELAND,NEW HOLLAND, MASCHIO GASPARDO, VALTRA, ALMA a jiné

Den otevřených dveří 2014

DEN otevřených dveří již tradičně  připravil svým návštěvníkům velmi zajímavé portfolio traktorů NEW HOLLAND, Valtra a strojů na zpracování půdy a secí stroje značky KVERNELAND, a také stoje známé italské značky Maschio Gaspardo. V neposlední řadě byli představeny stroje značky Agroref, Freilauber a také nově zastoupená značka vinohradnické techniky ALMA. Pro návštěvníky byl tak připraven vskutku nečekaný zážitek v podání strojů všech vystavených značek.

 

Ani chladnější počasí neodradilo velký počet návštěvníků, jejichž počet přesáhl číslo 300. Pro zahřátí byl nachystán horký svařáček , výborné občerstvení a kulturní zážitek z poslechu cimbálové kapely Zádruba. Každý návštěvník si odnesl upomínkové předměty a cenné informace od našich pracovníků, kteří se všem příznivcům zemědělské techniky naplno věnovali.

Za Vaši návštěvu Vám děkujeme a budeme se těšit na další setkání.

Tým střediska BISO v Sedleci u Mikulova.


<< späť

25.11.2014
vendy