Home>Časopis  >Aktuálně>Další trofej pro AGROTRON 7250 TTV

Další trofej pro AGROTRON 7250 TTV

AGROTRON 7250 TTV byl vyznamenán cenou COMPASSO D’ORO 2014

Nový Agrotron 7250 TTV od Deutz-Fahr opět sklízel úspěchy, tentokráte se jedná o cenu Compasso d’Oro 2014 – jedno z vůbec nejprestižnějších ocenění na světě které se uděluje již od roku 1954 s cílem odměnit hodnotu a kvalitu nejlepších designových produktů.
Deutz-Fahr 7250 TTV byl vybrán mezinárodní porotou XXIII. Compasso d′Oro z 270 produktů a potvrdil tím, že je absolutní špičkou v oblasti technologického vybavení. Ocenění hodnotí zároveň i funkčnost, ergonomii a efektivitu stroje, který svým jedinečným stylem nese podpis Giugiaro Design.

Další trofej pro AGROTRON 7250 TTV

Vítězná řada pokračuje
Kolekce medailí řady 7 Deutz-Fahr je rozšířena o toto významné ocenění, které se přidává k dalším již získaným cenám: Tractor of the Year, Good Design a Red Dot Product Design Award. Tato cena ukazuje, že se vyplatilo silné nasazení, které Deutz-Fahr ukázal v předchozích letech ve výzkumu a vývoji v oblasti designu. Tímto byla také doceněna spolupráce s prestižní firmou Giugiaro Design.

O fimě DEUTZ-FAHR
Deutz-Fahr s hlavním sídlem v Trevigliu (Bergamo, Italie) je celosvětově vedoucí výrobce traktorů, sklízecích mlátiček a naftových motorů. Traktory pokrývají výkonové rozmezí od 23 do 270 ks, sklízecí mlátičky od 100 do 395 ks.

DEUTZ-FAHR v Německu
Firemní sídlo Deutz-Fahr v Německu se nachází v bavorském Lauingenu, mezi Dillingenem a Günzburgem ležícím u Dunaje. A právě zde jsou vyvíjeny a vyráběny všechny traktory o výkonu od 120 ks a současně se zde nachází centrální sklad náhradních dílů pro celý svět.
K závodu v Lauingenu s počtem 700 zaměstnanců patří také moderní zákaznické centrum společně s výstavní halou, testovací dráhou a DF Academií, která nabízí firemní školení a školení pro partnery a jejich zaměstnance.


<< späť

11.7.2014
Václav Štursa ml.