Home>Časopis  >Aktuálně>Agritechnica 2019: New Holland

Agritechnica 2019: New Holland

New Holland na veletrhu Agritechnica 2019

I letos se jako již tradičně konala světová výstava zemědělské techniky v německém Hannoveru. Společnost New Holland nemohla ani letos při této příležitosti chybět. Představeno bylo hned několik novinek, které se Vám zde alespoň ve zkratce pokusíme přiblížit.

Agritechnica 2019: New Holland

New Holland Big Baler 1290 HD s sebou přináší až o 22% vyšší hustotu, než ostatní velké lisy na hranaté balíky, vyšší produktivitu a komfort díky převodovce SmartShift, inovativní systém CropCutter s 29 noži, technologii vázání LoopMaster. Designovaný pro vysokou výdrž a nízké náklady.

New Holland Big Baler 1290 HD

-

New Holland T5 Dynamic Command kombinuje vysokou účinnost díky převodovce Dynamic Command, motoru Stage V a bezkonkurenční všestrannost umocněnou kompaktními rozměry. Nabízí také pohodlí v kabině Horizon a přehledný panel Super High Visibillity. Tento stroj také vyhrál velice prestižní cenu Stroj roku 2020.

New Holland T5 Dynamic Command

-

New Holland T4 Terraglide předvádí novou přední nápravu. Odpružení této přední nápravy posouvá laťku výkonu a poholí zase o něco výš. Také byly představeny nové pneumatiky Trelleborg PneuTrac, díky kterým se zvyšuje trakce a produktivita.

New Holland T4 Terraglide

-

New Holland T6 Methane
Až sedm hodin provozu s volitelnou přední nebo zadní nádrží na plyn znamená, že je tento traktor nejvhodnější pro operace, při kterých se po nějaké době vrací zpět na základnu. Naplnění nádrže trvá pouhých 5 minut. Velikou výhodou jsou poté náklady na samotné palivo. Zatímco cena nafty se pohybuje kolem 31Kč/l, metan stojí v průměru 17Kč/m3. Ovšem zároveň je nutné pořídit speciální stanici pro tankování, jejíž cena se může vyšplhat až na 1,5 mil. Kč. 6,75 litrový blok válců je podobný jako u naftou poháněného modelu, ovšem vzhled hlavy a pístu je spíše podobný benzínovému motoru. Oba metanem poháněné modely využívají Electro Command přvodovku.
To vše a mnohem více s sebou přináší model T6 Methane.

New Holland T6 Methane

-

Sklízecí mlátičky New Holland CX7 a CX8 byly modernizovány. Více si o nich můžete přečíst zde.

New Holland CX7 a CX8

-

Nová generace traktorů New Holland T8 Genesis přínáší vyší komfort a telemetrii. Více o těchto traktorech najdete zde.

-

New Holland byl na Agritechnice oceněnen hned třemi stříbrnými medailemi, konkrétně za hnací ústrojí k velkým lisům, mlátící systém CX a řídící systém lisu pro traktor T7.

Video 


 


 


 

 


<< späť

18.11.2019
vomela