Home>Časopis  >Aktuálně>Agritechnica 2015

Agritechnica 2015

BISO, Valtra, New Holland, Kverneland, Kubota, Wielton

Přinášíme Vám fotografie ze světové výstavy Agritechnica 2015, která se konala v německém městě Hannover.
Pojďte se s námi podívat na novinky ve světle výstavy.

Agritechnica 2015

BISO Original
Na stánku společnosti BISO Schrattenecker se prezentovala špičková sklizňová technika. Od hybridní žací lišty BISO Ultralight v provedení Flex, profesionálního vozíku ProfiSteer až po řepkový předvál BISO.
Více informací a fotografií naleznete zde.

Valtra
Na stánku Valtra bylo k vidění opravdu velké zastoupení traktorů Valtra. Hlavní novinkou byl model Valtra N 174V, který získal ocenění TRACTOR OF THE YEAR 2016. K vidění byly také modely S, T a A. Velký zájem zbudila speciální edice traktoru řady T, který dosáhl největší rychlosti v historii zemědělské techniky - neuvěřitelných 130 km/h.

New Holland
Stánek modré krve se letošní ročník nesl na vlně novinek. Jako hlavní je třeba jmenovat nové CX, novou modelovou řadu traktorů T7 Heavy Duty nebo nové řezačky FR.
Více informací a fotografií naleznete zde.

Kverneland
Na stánku společnosti Kverneland Group bylo k vidění opravdu ohromující množství strojů. Stroje na zpracování půdy, setí, pícninářská technika nebo technika na ochranu porostů.

Kubota
Na stánku společnosti Kubota byla k vidění celá řada traktorů Kubota. A to včetně největší modelové řady M7001.

Wielton
Na stánku společnosti Wielton byl k vidění osvědčený dvounápravový návěs, kompaktní přívěs s točnou a přívěs pro převoz balíků.


<< späť

15.11.2015
Václav Štursa ml.