Home>Nové stroje  >Valtra>Valtra N4 Série

Valtra N4 Série

115 - 185 k

Sdělili jste nám, že tři nejdůležitější důvody pro výběr traktoru Valtra jsou spolehlivost, snadné používání a nízké celkové provozní náklady. Na základě toho jsme zkonstruovali čtvrtou generaci traktorů Valtra série N. Nabízejí mnohé z vlastností svých větších sourozenců ze série T, ale v kompaktnějším provedení. S výkonem motoru 185 koní je model N174 dokonce nejvýkonnějším čtyřválcovým traktorem vůbec, navíc s nejlepším poměrem výkonu a hmotnosti ve své třídě.

Valtra N4 Série

Čtvrtá generace traktorů Valtra série N má zcela nový design. Šest modelů v rozmezí od 115 do 185 koní nabízí nepřekonatelnou všestrannost, nejlepší poměr výkonu a hmotnosti, kompaktní rozměry a vysokou úroveň funkčnosti, ergonomie a pohodlí.

Čtyři typy převodovek HiTech, Active, Versu, a Direct, nabízí správnou volbu pro každého zákazníka a pro všechny druhy vykonávaných prací. Série N používá spolehlivé čtyřválcové motory AGCO Power o objemu 4,4 l nebo 4,9 l s technologií SCR. Optimalizované turbodmychadlo a funkce jako EcoPower, SigmaPower a mnoho dalších mají za následek vynikající spotřebu paliva, nízké hodnoty emisí a vysoký výkon.

Série N nabízí více možností pro zákazníky, než kdy jindy. Lze si vybrat z mnoha prvků volitelné výbavy a dokonce i dále specifikaci upravovat ve studiu Valtra Unlimited, které garantuje zákazníkovi traktor přesně podle jeho požadavků a přání s ohledem na vykonávanou práci.

Stejně jako u ostatních traktorů Valtra byl od počátku vývoje hlavní důraz kladen na spolehlivost, odolnost, vysoký výkon, nízké provozní náklady a pohodlí obsluhy.

Súbory na stiahnutie

Video 

 


<< späť

21.1.2016
Václav Štursa ml.