Home>Nové stroje  >Valtra>Valtra A Série

Valtra A Série

75 - 130 k

Nový traktor Valtra řady A4 Series je první ze 4. generace traktorů Valtra, která je vyráběna jak ve finském Suolahti, tak v brazilském Mogi das Cruzes, díky čemuž jde o opravdu globální traktor. Traktory 4. generace řady A Series jsou zbrusu nové traktory, které výrazně odráží hodnoty značky Valtra a snahu společnosti vyhovět požadavkům zákazníků. Traktor vyhovující vašim potřebám.

Valtra A Série

SPOLEHLIVOST ROK ZA ROKEM
Všechny klíčové díly traktorů vyrábíme ve vlastních výrobnách. Inteligentní šasi, robustní převodové soustavy a prostorné kabiny navrhujeme a vyrábíme sami. Motory AGCO Power, přezdívané „Sisu“, jsou motory traktorů Valtra už více než 60 let. Tyto motory jsou ztělesněním průmyslového standardu spolehlivosti.

SNADNÉ POUŽITÍ PŘI JAKÉKOLI PRÁCI
Řada A Series nabízí špičkový výkon pro tahání pluhu, ale dokáže i obratně zajistit krmivo vašim zvířatům. Díky vynikajícímu výhledu z kabiny můžete pracovat přesně a traktor poskytne dostatek výkonu veškerému náročnému nářadí. Ovládání převodovky nemohlo být jednodušší. Denní údržba je snadná – kontrola paliva, oleje a ostatních kapalin vám nezabere téměř žádný čas.

NÍZKÉ CELKOVÉ NÁKLADY
Motory AGCO Power s technologií SCR vám poskytnou nejlepší finanční variantu. Můžete si vybrat prémiovou podporu nebo jednu z našich servisních smluv, které budou vyhovovat vašim měsíčním nákladům a celoročnímu počtu provozních hodin. Společnost AGCO Finance vám pomůže vybrat optimální řešení investic. A konečně, váš prodejce značky Valtra je vždy k dispozici, aby zajistil maximální výkon a nejlepší cenu traktoru v případě dalšího prodeje.

Video 

 


<< späť

30.11.2018
Václav Štursa ml.