" Strautmann Super Vitesse II
Home>Použité stroje  >Strautmann>Strautmann Super Vitesse II

Strautmann Super Vitesse II

Cena: 21 849 Eur / 560 000 Kč bez DPH

Rok výroby 2007
Specifikace po rozkliknutí.

Strautmann Super Vitesse II

Technické parametry: Délka 8.6m, šířka 2.37m, výška 3.7m, pohotovostní hmotnost 7.100kg, celková hmotnost 19.000kg, příkon 74k, ložný objem při středním stlačení 47.6m3, objem vozu dle DIN 28m3, vkládání – rotor, šířka sběrače 1.8m, počet nožů 37.
Výbava: 2 nápravy, 40km/h, vzduchové brzdy. Tyto stroje by měly mít následující základní výbavu: Sběrač šestiřadý 180 cm široký, extrémně robustní vkládací rotor s navařenými vkládacími prsty z jemnozrné oceli šířky 10mm, vysoká slisovanost, oboustranný pohon rotoru Duplex řetězem, hydraulicky poháněný podlahový dopravník dvouřetězový, mezní zatížení řetězu 15 t, automatika napínání podlahového dopravníku, jištění jednotlivých nožů, hydraulicky stavitelná oj, elektrohydraulické ovládání, horní zavěšení oje, pneu 500/50-17 u SVI a SVII, dvouřetězový podlahový dopravník, tandemová náprava, vzduchové brzdy s ALB.

Stroj skladem v zahraničí. Zajistíme dovoz, přihlášení, přípravu stroje, zprovoznění a zaškolení obsluhy

Charakteristické rysy vozů Strautmann:
1. S vozy Strautmann jezdí v Německu službaři a velcí zákazníci, kteří mají vysoké požadavky na životnost a spolehlivost strojů. Jedná se o to nejlepší co si dnes na trhu můžete koupit. Již desítky let.
2. Strautmann používá neřízený sběrač se všemi výhodami z toho plynoucími, tedy jednodušíí konstrukcí a údržbou, menším rizikem poruchy a menšími náklady na opravy.
3. Strautmann má menší potřebu příkonu než jeho hlavní konkurent na trhu a tedy i nižší spotřebu paliva na tunu pořezaného materiálu.
4. Strautmann má patentované jištění nožů na bázi palcové spojky, kdy je určitá síla nutná pouze k odjištění nože a poté již dojde k bezodporovému vysunutí nože z řezacího ústrojí – zásadně nižší tupení nožů, zásadně nižší poškození a lámání nožů, vysoká životnost ostří, nižší spotřeba
5. Strautmann má oboustranné nože.
6. Strautmann lépe stlačuje, veze výrazně více.
7. Vozy Strautmann je třeba si vyzkoušet. Zařaďte jeden vůz Strautmann do své flotily a porovnejte rozdíly ve svých podmínkách. Budete spokojeni.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat

Centrála: Václav Štursa ml., +420 606 183 360, info@biso.eu

 

DOVOZ A PŘÍPRAVA POUŽITÉHO STROJE

Pokud se nejedná o skladový stroj na našem středisku nebo u našeho zákazníka, nabízíme našim zákazníkům vykomunikování, kontrolu, prohlídku a dovoz stroje.

PROČ ŘEŠIT KOUPI PŘES BISO?

 • Dlouholeté zkušenosti s dovozem strojů
 • Stabilní síť důvěryhodných partnerů v zahraničí
 • Zajímavé cenové nabídky
 • Velké skladové zásoby z trhů jako Německo a Rakousko
 • Zajistíme jak prohlídku stroje, tak prověření jeho historie a kontrolu dokladů
 • Nabídka možností dopravy včetně nadměrných nákladů
 • Pomoc s financováním a proplacením stroje
 • Poradenství při přihlášení stroje
 • Servis, dodávka a náhradní díly pro provoz
 • Zaškolení posádky, zajištění katalogů ND, manuálů
 • Pomoc s prodejem Vašeho starého stroje


<< späť

4.3.2019
Václav Štursa ml.